Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з відеогастроскопом (код ДК 021:2015: 33168100-6) – Код НК 024:2019 – 35616

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.

Очікувана вартість

2 800 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 21 лип. 2022 23:06

до 27 лип. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 27 лип. 2022 00:00

до 1 серп. 2022 00:00

Аукціон

з 1 серп. 2022 14:37

до 1 серп. 2022 15:00

Кваліфікація

з 1 серп. 2022 15:00

до 2 серп. 2022 16:51

Пропозиції розглянуто

з 2 серп. 2022 16:51

до 10 серп. 2022 19:16

Подання пропозицій:
27 лип. 2022 00:00 – 1 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
1 серп. 2022 14:37 – 1 серп. 2022 15:00
Період уточнень:
21 лип. 2022 23:06 – 27 лип. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Система ендоскопічної візуалізації у комплекті з відеогастроскопом (код ДК 021:2015: 33168100-6) – Код НК 024:2019 – 35616

Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2022 23:07
Не вказано 1 серп. 2022 15:00
Технічні специфікації 21 лип. 2022 23:06
Технічні специфікації 21 лип. 2022 23:06
Технічні специфікації 21 лип. 2022 23:06

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 800 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
28 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Голуб Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380689452522 ЄДРПОУ:
42497927

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 28 лип. 2022 15:57
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Електронний підпис 28 лип. 2022 15:57
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39
Технічні специфікації 28 лип. 2022 12:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 серп. 2022 16:50
Електронний підпис 2 серп. 2022 16:51

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 10 серп. 2022 19:16
Електронний підпис 10 серп. 2022 19:16

Пропозиція

2 793 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Олег Самойленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380503525814 ЄДРПОУ:
37886989

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 лип. 2022 12:30
Технічні специфікації 27 лип. 2022 12:29
Технічні специфікації 27 лип. 2022 12:29
Технічні специфікації 27 лип. 2022 12:29
Технічні специфікації 27 лип. 2022 12:29
Цінова пропозиція 27 лип. 2022 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2022 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2022 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2022 12:29
Електронний підпис 27 лип. 2022 12:30
Технічні специфікації 27 лип. 2022 12:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2022 12:29

Пропозиція

2 799 700,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки; Ніж для парацентеза, 45 градусів, або еквівалент; 1.8 мм (mm) Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект із голкою MICS або еквівалент; Stellaris PC TSV 25ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Stellaris PC TSV 23ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Комплект 25G TWEDGE VITPACK SH що складається з: касета EASYSYS для високого вакууму; чохли для R-EVOLUTION /R-EVO SMART; комплект інфузійний для контрольованої іригації; комплект 25G VITRECTOMY KIT SC 2W FES або еквівалент; Канюля для віскоеластика, або еквівалент; Газ для використання в офтальмології (C2F6 гексафторетан); Газ для використання в офтальмології (C3F8 октафторпропан) (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»)
Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки...
Ім'я:
Одарка Большакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380997074256 ЄДРПОУ:
26508184
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 327 102,80 грн без ПДВ

Дивитись
Лапароскопічна стійка (комплект обладнання для лапароскопічних операцій), код ДК (CPV): 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Operating techniques) НК 024:2023: 32617 Система лапароскопічна багаторазового використання
Лапароскопічна стійка (комплект обладнання для лапароскопічних операцій), код ДК (CPV): 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Operating techniques) НК 024:2023: 32617 Система лапароскопічна багаторазового використання
Ім'я:
Олег Жибров
E-mail: [email protected] Телефон: +380672671544 ЄДРПОУ:
03398888
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 191 074,00 грн без ПДВ

Дивитись
Артроскопічна стійка (комплект обладнання для артроскопічних операцій), код ДК (CPV): 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Operating techniques) ( код НК 024:2023 – 44091: Набір для проведення хірургічної артроскопії, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання)
Артроскопічна стійка (комплект обладнання для артроскопічних операцій), код ДК (CPV): 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Operating techniques) ( код НК 024:2023 – 44091: Набір для проведення хірургічної артроскопії, що не містить лікарськ...
Ім'я:
Олег Жибров
E-mail: [email protected] Телефон: +380672671544 ЄДРПОУ:
03398888
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 798 334,00 грн без ПДВ

Дивитись