Гідравлічні штабелери - 42416100-6
Необхідні умови та технічні характеристики зазначені у Додатку до оголошення про проведення спрощеної закупівлі «ДОКУМЕНТАЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ».
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: з організаційних питань - Бойко
з 16 черв. 2022 13:44
до 22 черв. 2022 10:00
з 22 черв. 2022 16:00
до 30 черв. 2022 11:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Гідравлічні штабелери - 42416100-6
Код ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 15 серп. 2022
|
Місце доставки: Україна, 02232, м. Київ, м. Київ, вул. Пухівська, 7 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 черв. 2022 13:46 | |
| Документи закупівлі | 16 черв. 2022 13:44 | |
| Проєкт договору | 16 черв. 2022 13:44 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Національний Банк УкраїниВас може зацікавити
36 770,00 грн без ПДВ
Дивитись73 790,00 грн з ПДВ
Дивитись77 200,00 грн з ПДВ
Дивитись