За кодом CPV за ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024:2019 - 11248 - Ультразвукова система для фізіотерапії) Апарат для ультразвукової терапії
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: зазначено в додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Під час проведення закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
з 14 черв. 2022 12:04
до 20 черв. 2022 08:00
з 20 черв. 2022 08:00
до 23 черв. 2022 08:00
з 23 черв. 2022 08:01
до 23 черв. 2022 11:28
з 23 черв. 2022 11:28
до 1 лип. 2022 17:28
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Апарат для ультразвукової терапії
Код ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Код GMDN:
11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2022
|
Місце доставки: Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Кропивницького, 22, поліклініка |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 черв. 2022 12:04 | |
| Проєкт договору | 14 черв. 2022 12:04 | |
| Електронний підпис | 14 черв. 2022 12:06 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 22 черв. 2022 18:34 |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Електронний підпис | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Підтвердження відповідності | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Цінова пропозиція | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 | |
| Технічні специфікації | 22 черв. 2022 18:34 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 23 черв. 2022 11:27 | ||
| Електронний підпис | 23 черв. 2022 11:28 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 лип. 2022 17:28 | |
| Підписаний договір | 1 лип. 2022 17:27 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
77 502,51 грн без ПДВ
Дивитись58 295,99 грн без ПДВ
Дивитись68 224,30 грн без ПДВ
Дивитись