Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33150000-6»

  • ID: UA-2026-09-04-013294-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії(Система лінійного прискорювача)

    Ім'я:
    Лариса Брущенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:54

    Прийом пропозицій
    4 вер. 17:54 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    137 683 491,74 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 15 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-015300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:33150000-6 "Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії" (Реабілітаційна бігова доріжка; Стельовий підйомник з рейковою системою по всьому периметру приміщення зі стропами; НК 024:2023: 61495 "Доріжка бігова з пневматичною підтримкою", 38129 "Система … підіймання та перенесення пасажира повітряним шляхом")

    Ім'я:
    Андрій Горобець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974707985 ЄДРПОУ:
    26615207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 22:28

    Прийом пропозицій
    3 вер. 22:28 – 19 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    967 289,72 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-007988-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії/33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апарати (НК 024:2023 12719 Ультразвуковий інгалятор/НК 031:2024R900901 – Інгалятори)

    Ім'я:
    Оксана Тернавська
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978973332 ЄДРПОУ:
    02004195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 13:55

    Прийом пропозицій
    3 вер. 13:55 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 476,64 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 5 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Вертикалізатор статичний (похилий) електричний НК 024:2023 41073 Параподіум-вертикалізатор; НК 031:2024 Y0502 — Пристрої для тренування функцій ходіння, Вертикалізатор статичний НК 024:2023 … 41073 Параподіум-вертикалізатор; НК 031:2024 Y0502 — Пристрої для тренування функцій ходіння)

    Ім'я:
    Волкова Крістіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633683753 ЄДРПОУ:
    01985400
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:34

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:34 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    95 320,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007727-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Апарат для світлотерапії / фототерапії поліхроматичним поляризованим світлом в комплекті )

    Ім'я:
    Лепа Наталія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535546477 Факс:
    +380535546540
    ЄДРПОУ:
    08733819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:17

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:17 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    154 299,07 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інгалятор компресорний (код НК 024:2023 – 35457 Система інгаляційної терапії без підігрівання))

    Ім'я:
    Оксана ДВОРЕЦЬКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952847624 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:09 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    5 813,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 33150000-6 по ДК 021:2015 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Набір ремонтний аплікатора радіальної ударно-хвильової терапії). РПЗ - 9.186.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:03 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    77 502,51 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 15 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    За кодом CPV за ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Пристрій неонатальний для обігріву, НК 024:2023 17433 – Пристрій для обігрівання немовляти/новонародженого; Код НК 031:2024 Z12080407 ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ)

    Ім'я:
    Васильєва Інна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669896563 ЄДРПОУ:
    05493846
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:23

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:23 – 10 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    214 953,27 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-004439-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лампа фототерапії, код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (НК 024-2023:35239 Опромінювач верхнього розташування для фототерапії новонароджених)

    Ім'я:
    Марина Гречаник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532688624 Веб сайт:
    http://dmkl.pp.ua/
    ЄДРПОУ:
    01999684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:55

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:55 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    332 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-10-007687-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Окуляри віртуальної реальності (VR-окуляри) (код ДК 021:2015: (код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії)

    Ім'я:
    Ольга Сметюх
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504386468 ЄДРПОУ:
    44244098
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 15:02

    Прийом пропозицій
    10 серп. 15:02 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 122 414,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 5 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-009666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обмежувач для тарілки, Пристрій нахилу для електричного чайника, Овочечистка універсальна

    Ім'я:
    Артур Трощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966712953 ЄДРПОУ:
    01983186
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 835,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-007113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії.

    Ім'я:
    Оксана Кравчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362273010 ЄДРПОУ:
    26299019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 430,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006988-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії.

    Ім'я:
    Оксана Кравчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362273010 ЄДРПОУ:
    26299019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 660,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006463-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зволожувач кисню (в межах проектної аспірантури, фінансованої МОН)

    Ім'я:
    Наталія Піняга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352525094 ЄДРПОУ:
    02010830
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010821-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апарат лазерний терапевтичний "Лика-терапевт М" в комплекті з інструментом, а саме: електронний блок, виносна рукоятка «ВРВ 50» 50,00 мВт, 660 нм, виносна рукоятка «ВРІЧ 100» 100,00 мВт, 810 нм, насадка КО1

    Ім'я:
    Шарапова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506308657 ЄДРПОУ:
    01896866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 285,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апарат для міостимуляції, ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії, НК 024:2023 46571 Фізіотерапевтична система для електростимуляції, що живиться від мережі, НК 031:2024: Z120602 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ

    Ім'я:
    Лимар Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968469897 ЄДРПОУ:
    01999810
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-004595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015. 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії

    Ім'я:
    Ірина Шушпаннікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953188688 Веб сайт:
    http://www.koncha-zaspa.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    01981715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    81 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапі

    Ім'я:
    Якубович Валентина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979074787 ЄДРПОУ:
    42750109
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Степ-платформа реабілітаційна НТ СРБ-1

    Ім'я:
    Ганна Дзюба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963809365 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-nekomercijne-pidpriemstvo-dniprovskij-centr-pervinnoi-mediko-sanitarnoi-dopomogi-7-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    37899888
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    велотренажер, бігова доріжка

    Ім'я:
    Мирослава Майдан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976499415 ЄДРПОУ:
    44079132
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 287,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro