Двері рентгенозахисні, міжкімнатні двері (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Замовник здійснює закупівлю свинцевих рентгензахисних дверей 2050*1230 мм (Pb=1,50) двухстворчатих, правих, (з обналічкою); свинцевих рентгензахисних дверей 2050*930мм (Pb=1,00), правих, (з обналічкою); міжкімнатних дверей глухих під фарбування (з обналічкою) 2000*1230 мм; міжкімнатних дверей глухих під фарбування (з обналічкою) 2000*900 мм з технічними вимогами передбаченими Додатком 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, оскільки він за своїми якісними, медичними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Тому для дотримання принципів Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару. Джерело фінансування: кошти НСЗУ. Очікувана вартість предмета закупівлі: 171 100,00 грн, з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована на підставі орієнтовного розрахунку

Очікувана вартість

171 100,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 10 черв. 2022 13:20

до 17 черв. 2022 15:00

Прийом пропозицій

з 17 черв. 2022 15:00

до 22 черв. 2022 15:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 черв. 2022 15:01

до 24 черв. 2022 16:13

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 черв. 2022 15:00 – 22 черв. 2022 15:00
Період уточнень:
10 черв. 2022 13:20 – 17 черв. 2022 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05519480
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 40021, Сумська область, м. Суми , вул. 20 років Перемоги, буд.13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анна Тубольцева
Володіння мовою:
Телефон:
+380500097010
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Двері рентгенозахисні

Перейти до лоту

Очікувана вартість

163 600,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

Міжкімнатні двері

Перейти до лоту

Очікувана вартість

7 500,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 черв. 2022 13:20
Електронний підпис 10 черв. 2022 13:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
171 100,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Винник Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380970519779 ЄДРПОУ:
45842155

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

210 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Двері та конструкції з алюмінієвого профілю згідно коду ДК 021:2015 - 44220000-8 «Столярні вироби»
Двері та конструкції з алюмінієвого профілю згідно коду ДК 021:2015 - 44220000-8 «Столярні вироби»
Ім'я:
Емілія ЗЮБАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380973829330 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38362760

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

271 072,24 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковальчук В'ячеслав
E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
01981498
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

88 873,53 грн без ПДВ

Дивитись