Доставка секретних та несекретних відправлень
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
В ході проведення Закупівлі встановлено порушення строків передбачених статтею 40 Закону для укладення договору про закупівлю у зв’язку з надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, а саме військовою агресією Російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану із 05 години 50 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30діб, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», що унеможливлює дотримання цих строків. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні через не підписання договору про закупівлю у строк 35 днів ( 20 днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 квіт. 2022 12:23 | |
| Не вказано | 4 квіт. 2022 12:22 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Доставка секретних та несекретних відправлень
Код ДК 021:2015:
64121200-2 Послуги з доставки пакунків
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 37950, Полтавська область, Полтавський район, с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, буд. 2В |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 лют. 2022 15:04 | |
| Не вказано | 11 лют. 2022 15:02 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 лют. 2022 15:13 | |
| 11 лют. 2022 15:11 |
Пропозиція
1,00 грн без ПДВСтатус
переможець