Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64121200-2»
-
ID: UA-2026-08-17-003785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля64121200-2 Послуги з доставки пакунків. Закупівля послуг зі збору і доставки клієнтських документів (досьє) з партнерських мереж для АТ «Сенс Банк»
Оголошено17 серп. 11:38
Прийом пропозицій21 серп. 01:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 830,47 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-003771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля64121200-2. Послуги з доставки пакунків. Закупівля послуг з доставки банківських карток клієнтам АТ «Сенс Банк»
Оголошено17 серп. 11:37
Прийом пропозицій21 серп. 01:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 872 369,82 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-001790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля64121200-2 Послуги з доставки пакунків. Закупівля послуг зі збору і доставки клієнтських документів (досьє) з партнерських мереж для АТ «Сенс Банк»
Оголошено31 лип. 10:28
Прийом пропозицій6 серп. 01:00 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 830,47 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-30-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля64121200-2. Послуги з доставки пакунків. Закупівля послуг з доставки банківських карток клієнтам АТ «Сенс Банк»
Оголошено30 лип. 12:29
Прийом пропозицій5 серп. 01:00 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 872 369,82 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-27-009840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно – експедиційні послуги
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість99 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи64120000-3 Кур’єрські послуги (доставка)
Очікувана вартість491,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка
Очікувана вартість179,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-009159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур'єрські послуги
Очікувана вартість35 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка
Очікувана вартість139,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка
Очікувана вартість179,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кур’єрської доставки відправлень
Оголошено19 черв. 18:51
Прийом пропозицій19 черв. 18:51 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість434 295,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-013711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка
Очікувана вартість249,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доставки товару Замовника
Очікувана вартість21 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-010812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доставки підручників, навчально-методичної та художньої літератури, виділеною Міністерством освіти та науки України
Очікувана вартість8 289,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-008865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поштового зв'язку спеціального призначення
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-011067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація доставки по м. Києву
Ім'я:Паращенко Олена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444821662 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358475Очікувана вартість119,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-006027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кур’єрської доставки відправлень
Оголошено20 бер. 13:25
Прийом пропозицій20 бер. 13:25 – 1 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 028 267,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-12-008218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 64120000-3 Кур’єрські послуги (Кур'єрські послуги)
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-009705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги поштового зв'язку спеціального призначення
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Очікувана вартість49 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-012814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доставки
Очікувана вартість229,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro