Послуги з обов’язкового страхування від нещасних випадків на транспорті

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

15 491,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 лют. 2022 13:30

до 7 лют. 2022 00:05

Прийом пропозицій

з 7 лют. 2022 11:05

до 10 лют. 2022 00:05

Аукціон

з 11 лют. 2022 13:39

до 11 лют. 2022 14:02

Кваліфікація

з 11 лют. 2022 14:02

до 15 лют. 2022 09:35

Пропозиції розглянуто

з 15 лют. 2022 09:35

до 23 лют. 2022 13:18

Подання пропозицій:
7 лют. 2022 11:05 – 10 лют. 2022 00:05
Початок аукціону:
11 лют. 2022 13:39 – 11 лют. 2022 14:02
Період уточнень:
1 лют. 2022 13:30 – 7 лют. 2022 00:05

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32121458
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 69091, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шкода Наталія Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
0612205919
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з обов’язкового страхування від нещасних випадків на транспорті

Код ДК 021:2015: 66512100-3 Послуги зі страхування від нещасних випадків

Кількість:

1 посл

Період доставки:

до 12 бер. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 лют. 2022 13:29
Не вказано 1 лют. 2022 13:29
Не вказано 1 лют. 2022 13:29
Не вказано 1 лют. 2022 13:29
Не вказано 11 лют. 2022 14:02
Електронний підпис 1 лют. 2022 13:30

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Оплата наданих послуг здійснюється у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту підписання договору на підставі виставленого рахунку.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 491,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
154,91 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Орехова Анжела Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380632600953 Факс:
+380933409016
Веб сайт: ЄДРПОУ:
31154435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 лют. 2022 16:02
Електронний підпис 9 лют. 2022 16:02
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00
Не вказано 9 лют. 2022 16:00

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 лют. 2022 09:35
Електронний підпис 15 лют. 2022 09:35

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 23 лют. 2022 13:17
Електронний підпис 23 лют. 2022 13:17

Пропозиція

3 755,09 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Анна Зіньковська
E-mail: [email protected] Телефон: 380676577734 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21510644

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 лют. 2022 18:44
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Технічні специфікації 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Цінова пропозиція 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Електронний підпис 9 лют. 2022 18:44
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32
Підтвердження відповідності 9 лют. 2022 18:32

Пропозиція

3 908,30 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”

Вас може зацікавити

Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Ім'я:
Побережець Ірина Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380512507357 ЄДРПОУ:
38728444

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 792,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бондаренко Марина Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380484043308 ЄДРПОУ:
38728465

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 791,67 грн без ПДВ

Дивитись