Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66512100-3»
-
ID: UA-2026-08-31-012618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66510000-8 Страхові послуги
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 серп. 16:29
Прийом пропозицій28 серп. 16:29 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-004242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Оголошено27 серп. 11:46
Прийом пропозицій27 серп. 11:46 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахування водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Оголошено26 серп. 11:25
Прийом пропозицій26 серп. 11:25 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-001683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування від нещасних випадків
Оголошено26 серп. 10:01
Прийом пропозицій26 серп. 10:01 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-001624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість21 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(Послуги зі страхування від нещасних випадків водіїв на транспорті
Оголошено21 серп. 14:31
Прийом пропозицій21 серп. 14:31 – 29 серп. 14:30Очікувана вартість99 700,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-007418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямистрахування від нещасного випадку на транспорті
Оголошено21 серп. 13:40
Прийом пропозицій21 серп. 13:40 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуги страхування від нещасного випадку журналіста
Очікувана вартість13 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування життя, здоров'я і працездатність водіїв від нещасних випадків на транспорті
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість327,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування життя, здоров‘я та працездатності водіїв і машиністів автомобільного та міського електричного транспорту від нещасних випадків
Очікувана вартість1 131,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо обов'язкового страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Оголошено12 серп. 14:48
Прийом пропозицій12 серп. 14:48 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість9 792,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-11-005189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсобисте комплексне страхування працівників пожежно-рятувальних підрозділів
Очікувана вартість3 486,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсобисте страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Очікувана вартість183,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування від нещасних випадків
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування від нещасних випадків
Очікувана вартість4 914,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги страхування від нещасних випадків (у тому числі на випадок виробничої травми та професійного захворювання) (клас – 1) за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 66510000-8 - Страхові послуги (66512100-3)
Оголошено31 лип. 16:57
Прийом пропозицій31 лип. 16:57 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість126 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-007251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга страхування від нещасного випадку водіїв або машиністів автомобільного та міського електричного транспорту (закупівля відповідно до підпункту 19 пункту 13 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р.)
Очікувана вартість622,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування від нещасних випадків ( страхування водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків)
Очікувана вартість655,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрахування від нещасних випадків
Ім'я:Блажко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971833735 Факс:+380971833735ЄДРПОУ:44188641Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro