Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова

Закупівля проводиться відповідно до пункту 3¹ розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами, які внесені Законом України № 1599-ІХ від 01.07.2021року, що набув чинності з 24.07.2021 року. На період дії карантину встановленого Кабінетом Міністрів України, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Очікувана вартість

2 500 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 10 груд. 2021 09:32

до 16 груд. 2021 09:37

Прийом пропозицій

з 16 груд. 2021 09:37

до 21 груд. 2021 09:37

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 21 груд. 2021 09:38

до 22 груд. 2021 10:51

Пропозиції розглянуто

з 22 груд. 2021 10:51

Подання пропозицій:
16 груд. 2021 09:37 – 21 груд. 2021 09:37
Період уточнень:
10 груд. 2021 09:32 – 16 груд. 2021 09:37

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

неможливість виправлення помилок, які виникли при складанні технічних параметрів оголошення про проведення спрощеної закупівлі. відсутність подальшої потреби в закупівлі даного виду товару

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 груд. 2021 11:51
Електронний підпис 30 груд. 2021 11:55

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01981498
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40007, Сумська область, Суми, вул. Марко Вовчок, б. 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дубіковська Галина Михайлівна (Dubikovska Galyna )
Володіння мовою:
Телефон:
+380542665729
E-mail:
Факс:
+380542665702

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова

Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Код GMDN: 37645 Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова

Кількість:

1 комплекти

Період доставки:

до 31 бер. 2022

Місце доставки:

Україна, 40007, Сумська область, м. Суми, вул. М. Вовчок, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 груд. 2021 09:35
Електронний підпис 10 груд. 2021 09:35
Електронний підпис 10 груд. 2021 09:35
Технічні специфікації 10 груд. 2021 09:33
Технічні специфікації 10 груд. 2021 09:33
Технічні специфікації 10 груд. 2021 09:33

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
90 ( календарні )
Опис:
кошти державного бюджету

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 500 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Хонахбєєва Марина Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956661434,380930109307 ЄДРПОУ:
43185440

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 груд. 2021 19:12
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Цінова пропозиція 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Цінова пропозиція 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Підтвердження відповідності 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Електронний підпис 17 груд. 2021 19:12
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Підтвердження відповідності 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 груд. 2021 19:11
Технічні специфікації 17 груд. 2021 19:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2021 10:51
Ліцензія 22 груд. 2021 10:50

Пропозиція

2 500 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
Ім'я:
Баркалов Дмитро Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380573430655 ЄДРПОУ:
02012154

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
«Система ультразвукової діагностики, в тому числі датчики» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11040103 – Портативні ультразвукові сканери, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова си...
Ім'я:
Ольга Підгородецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380979995331 ЄДРПОУ:
03397564
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 386 292,84 грн без ПДВ

Дивитись
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система для офтальмології (НК 024:2023 11389 - Система ультразвукової візуалізації для офтальмології; НК 031:2024 Z1212012001 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЦІНКИ ФУНКЦІЇ ЗОРУ))
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Діагностична ультразвукова система для офтальмології (НК 024:2023 11389 - Система уль...
Ім'я:
Олеся Сакал
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 924 000,00 грн без ПДВ

Дивитись