Оливи моторні та трансмісійні

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена у Додатку 1 «ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ». Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм оцінки пропозицій є «Ціна» з урахуванням ПДВ, питома вага критерію – 100%. Методика оцінки: оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Додатки до оголошення: Додаток 1 – ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. Додаток 2 – ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ТА СПОСІБ ЇХ ПІДТВЕРДЖЕННЯ. Додаток 3 – ФОРМА «ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ». Додаток 4 – ПРОЄКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ/ПОСТАВКИ ТОВАРІВ.

Очікувана вартість

111 100,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 лист. 2021 18:15

до 9 лист. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 9 лист. 2021 10:00

до 12 лист. 2021 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 лист. 2021 12:02

до 15 лист. 2021 12:44

Пропозиції розглянуто

з 15 лист. 2021 12:44

до 22 лист. 2021 13:11

Подання пропозицій:
9 лист. 2021 10:00 – 12 лист. 2021 12:00
Період уточнень:
3 лист. 2021 18:15 – 9 лист. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05416745
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04073, Київська область, Київ, Московський проспект, буд.26-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Катерина Вальчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380444186149
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Олива моторна мінеральна

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

25 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
2

Олива моторна мінеральна

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

25 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
3

Олива трансмісійна

Код ДК 021:2015: 09211400-5 Трансмісійні оливи

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
4

Олива моторна мінеральна

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

30 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лист. 2021 18:15
Електронний підпис 3 лист. 2021 18:15

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Детально про умови оплати – згідно Додатку 4 – ПРОЄКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ/ПОСТАВКИ ТОВАРІВ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
111 100,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
555,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Відділ закупівель Відділ закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: +380445370644 ЄДРПОУ:
40761026

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 лист. 2021 11:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Технічні специфікації 12 лист. 2021 11:01
Технічні специфікації 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Технічні специфікації 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Технічні специфікації 12 лист. 2021 11:01
Електронний підпис 12 лист. 2021 11:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Технічні специфікації 12 лист. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 лист. 2021 11:01
Технічні специфікації 12 лист. 2021 11:01

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 лист. 2021 12:39
Електронний підпис 15 лист. 2021 12:44

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 лист. 2021 13:00
Електронний підпис 22 лист. 2021 13:01

Пропозиція

111 090,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва

Вас може зацікавити

Ім'я:
Володимир Саблін
E-mail: [email protected] Телефон: +380638646674 ЄДРПОУ:
08414149

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Віта Лісова
E-mail: [email protected] Телефон: +380459597186 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25196197
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

193 442,70 грн без ПДВ

Дивитись