Код ДК 021:2015 – 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг (роботи з відновлення асфальтного покриття після аварійного ремонту кабельних ліній 0,4-6-10кВ ЗМЕМ у м. Запоріжжя)

Очікувана вартість

3 383 715,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 25 жовт. 2021 15:55

до 29 жовт. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 29 жовт. 2021 10:00

до 4 лист. 2021 14:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 жовт. 2021 10:00 – 4 лист. 2021 14:00
Період уточнень:
25 жовт. 2021 15:55 – 29 жовт. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00130926
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69035, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Черкас Наталія Сергіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380612285184
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Роботи з відновлення асфальтного покриття після аварійного ремонту кабельних ліній 0,4-6-10кВ ЗМЕМ у м. Запоріжжя

Код ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг

Кількість:

1 роб.

Період доставки:

до 30 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 69000, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Запорізька область
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид забезпечення тендерної пропозиції: банківська гарантія Форма подання: у формі електронного документу. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Перебіг строку дії забезпечення тендерної пропозиції обчислюється відповідно до вимог Цивільного кодексу України. Форма забезпечення банківської гарантії наведена у Додатку 6 до цього Оголошення.

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Зазначений у Додатку 6 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
ісля укладення Договору, за письмовим зверненням «Підрядника», можлива попередня оплата у розмірі 30 % від загальної вартості договору, на підставі виставленого рахунку «Підрядника» протягом 10 банківських днів з дати отримання рахунка «Замовником», за умови фінансової можливості «Замовника». Незалежно від сплати чи несплати попередньої оплати «Підрядник» зобов’язаний приступити та виконати роботи в строк та на умовах, передбачених цим договором.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( робочі )
Опис:
*Якщо суб'єкт господарювання є платником ПДВ: Остаточні розрахунки за виконані роботи проводяться «Замовником» протягом 30 робочих днів після підписання Сторонами актів виконаних робіт – форма КБ-2в та довідки – форма КБ-3 на підставі отриманого «Замовником» рахунку за умови наявності одночасно таких умов: - підписання Сторонами актів виконаних робіт – форма КБ-2в та довідки – форма КБ-3, - реєстрації «Підрядником» в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної, яка складена відповідно до вимог законодавства, діючого на дату її складання, та умов цього Договору. *Якщо суб'єкт господарювання не є платником ПДВ: Остаточні розрахунки за виконані роботи проводяться «Замовником» протягом 30 робочих днів після підписання Сторонами актів виконаних робіт – форма КБ-2в та довідки – форма КБ-3 на підставі отриманого «Замовником» рахунку.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 383 715,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
16 918,58 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
16 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

«Благоустрій (капітальний ремонт) по вул. Л.Українки населеного пункту с.Скнилів Львівського району Львівської області»
«Благоустрій (капітальний ремонт) по вул. Л.Українки населеного пункту с.Скнилів Львівського району Львівської області»
Ім'я:
Гнатишин Назар Степанович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322952207 Факс:
+380322952207
Веб сайт: ЄДРПОУ:
04372282

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 958 778,83 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізнични...
Ім'я:
Алла Мовчаненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380956765579 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04412656

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 190 988,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, ш...
Ім'я:
Вікторія Корх
E-mail: [email protected] Телефон: +380994747721 ЄДРПОУ:
04338486

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 918 666,67 грн без ПДВ

Дивитись