Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-010134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Благоустрій (капітальний ремонт) по вул. Л.Українки населеного пункту с.Скнилів Львівського району Львівської області»
Ім'я:Гнатишин Назар СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322952207 Факс:+380322952207Веб сайт: ЄДРПОУ:04372282Оголошено1 вер. 16:35
Прийом пропозицій1 вер. 16:35 – 17 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-012157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено31 серп. 18:10
Прийом пропозицій31 серп. 18:10 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-31-010267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська, 4-62 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено31 серп. 16:24
Прийом пропозицій31 серп. 16:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги машин та механізмів (Код за ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямивідновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
Оголошено31 серп. 15:23
Прийом пропозицій31 серп. 15:23 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт частини вулиці П. Орлика від кільцевої розв’язки до перехрестя з вулицею Соборна в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області (коригування)
Оголошено31 серп. 13:33
Прийом пропозицій31 серп. 13:33 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1
Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові) Оголошено31 серп. 10:49
Прийом пропозицій31 серп. 10:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних
доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено31 серп. 09:24
Прийом пропозицій31 серп. 09:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (з врахуванням безбар’єрності) за адресою просп. Володимира Івасюка, 16-Д в Оболонському районі м. Києва (ДК 021:2015 (CPV) 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг)
Оголошено28 серп. 16:27
Прийом пропозицій28 серп. 16:27 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту різних видів дорожнього покриття (в тому числі ремонт дорожнього покриття) після проведення Замовником аварійних розкопок на водопровідно-каналізаційних мережах м. Чернівці, що здійснюється в 2026 році.
Оголошено28 серп. 15:51
Прийом пропозицій28 серп. 15:51 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (з врахуванням безбар’єрності) за адресою просп. Володимира Івасюка, 12-Г в Оболонському районі м. Києва (ДК 021:2015 (CPV) 45233000-9 Будівництво, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг)
Оголошено28 серп. 12:57
Прийом пропозицій28 серп. 12:57 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-004605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Зільберта від перехрестя вул. Східна до перехрестя вул. Хакімова буд. № 57 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 12:04
Прийом пропозицій28 серп. 12:04 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Західна від буд. № 2 до буд. № 14 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 11:51
Прийом пропозицій28 серп. 11:51 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт пішохідної доріжки в парковій зоні по проспекту Волі в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 11:29
Прийом пропозицій28 серп. 11:29 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності (Послуги з нанесення розмітки полотна доріг у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області)
Оголошено27 серп. 15:41
Прийом пропозицій27 серп. 15:41 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Клушина, 4-В у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено27 серп. 15:13
Прийом пропозицій27 серп. 15:13 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Франка в сел. Козелець Чернігівського району Чернігівської області, за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Ім'я:Чередниченко Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380464621367 ЄДРПОУ:04412419Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій27 серп. 14:59 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Подільському адміністративному районі м. Києва
Оголошено27 серп. 14:02
Прийом пропозицій27 серп. 14:02 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту покриття вул.Шевченка в м.Олика Луцького району Волинської області
Ім'я:Оксана СтрільчукE-mail: [email protected] Телефон: +380336595141, +380336595247 Веб сайт: ЄДРПОУ:04333879Оголошено27 серп. 08:55
Прийом пропозицій27 серп. 08:55 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-100110 в с.Переяславське Бориспільського району Київської області» (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних
доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено26 серп. 18:52
Прийом пропозицій26 серп. 18:52 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення