ДК 015-97 – I.1 03 Дослідження та розробки в галузі біологічних наук (код ДК 021:2015 –73110000-6: Дослідницькі послуги) - Наукові дослідження гідроекологічного режиму і стану Куяльницького лиману та морської води з Одеської затоки): Послуги з
науково-дослідних робіт з медико-біологічного обстеження стану Куяльницького лиману та морської води з Одеської затоки
Договори про залучення співвиконавців /субпідрядників від 19 жовтня 2021 року за № 01/10; №02/10;№03/10 укладено за результатами відкритих торгів, проведених Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з науково-дослідних робіт з медико-біологічного обстеження стану Куяльницького лиману та морської води з Одеської затоки
Код ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послуги
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 6 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65016, Одеська область, м.Одеса, вул. Львівська, 15 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 жовт. 2021 14:22 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 жовт. 2021 14:29 |
Пропозиція
280 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту