Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «73110000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-012837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фітопатологічного дослідження рослин
Оголошено2 вер. 16:58
Прийом пропозицій2 вер. 16:58 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораДослідження доступу, використання та попиту на GPU-послуги серед українських організацій/Research on access, use and demand for GPU services among Ukrainian organizations
Ім'я:Відділ закупівель проєкту UK DIGITE-mail: [email protected] Телефон: 380443333380 ЄДРПОУ:100010998Оголошено2 вер. 10:56
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 16 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-002665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораДослідження та розробка практичної рамки для безпечного та відповідального впровадження агентних систем штучного інтелекту у державний сектор України/ Research and Development of a Practical Framework for the Safe and Responsible Implementation of AI Agentic Systems in Ukraine’s Public Sector
Ім'я:Відділ закупівель проєкту UK DIGITE-mail: [email protected] Телефон: 380443333380 ЄДРПОУ:100010998Оголошено2 вер. 10:41
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 16 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-007163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Оголошено31 серп. 14:43
Прийом пропозицій31 серп. 14:43 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-011869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки і валідації методик верифікації з метою належного забезпечення виконання наукових робіт, що проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. 2 лота
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 21:42
Прийом пропозицій28 серп. 21:42 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-012429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрат палива на колісні транспортні засоби, код ДК 021:2015 73110000-6 Дослідницькі послуги
Ім'я:Олександр ТерещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380954728786 Веб сайт: ЄДРПОУ:45075262Очікувана вартість3 180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення лабораторних досліджень (випробовування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин або продуктів, патологічного (біологічного) матеріалу , факторів середовища життєдіяльності людини, визначення контролю якості дезінфекції та інших досліджень на відповідність вимогам чинного
законодавства України та інших нормативно-правових документів Очікувана вартість1 486,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення лабораторних досліджень (випробовування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин або продуктів, патологічного (біологічного) матеріалу , факторів середовища життєдіяльності людини, визначення контролю якості дезінфекції та інших досліджень на відповідність вимогам чинного
законодавства України та інших нормативно-правових документів Очікувана вартість1 486,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Визначення норм надання послуги з управління побутовими відходами для Богородчанської селищної територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області», Код ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послуги (Розроблення науково-технічної продукції)
Очікувана вартість66 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення лабораторних досліджень (випробовування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин або продуктів, патологічного (біологічного) матеріалу , факторів середовища життєдіяльності людини, визначення контролю якості дезінфекції та інших досліджень на відповідність вимогам чинного
законодавства України та інших нормативно-правових документів Очікувана вартість1 486,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи73110000-6 Дослідницькі послуги (розроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрати палива на колісні транспортні засоби: Renault Master)
Ім'я:Альбіна ПройданE-mail: [email protected] Телефон: +380473320847, +380638524474 ЄДРПОУ:03189765Очікувана вартість3 180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з фізичних досліджень (Вимірювання об'ємної активності радону-222 в повітрі приміщень)
Очікувана вартість7 483,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРадіологічні дослідження
Очікувана вартість8 652,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення фізичних та хімічних досліджень
Очікувана вартість18 470,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексне обстеження ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Дуб над Дністром" у парку - пам'ятці садово - паркового мистецтва місцевого значення "Заліщицький парк" у м.Заліщики з розробкою рекомендацій щодо консервації дефектів стовбура та збереження вікового дерева
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення судово – психологічної експертизи в межах досудового розслідування за кримінальним провадженням №12026082060000530 від 27.05.2026 згідно коду ДК 021:2015 73110000-6 «Дослідницькі послуги»
Ім'я:Щербакова Аліна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392151 ЄДРПОУ:40108688Очікувана вартість29 685,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення лаболаторних досліджень і вимірювань
Очікувана вартість8 427,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідницькі послуги
Очікувана вартість9 471,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураДослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Очікувана вартість37 829,53 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-04-004209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці.
Очікувана вартість13 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro