Верстат фрезерувальний ЧПУ «Гриф 8015» з комплектом оснащення код ДК 021:2015 - 42620000-8

П. № 1-2 таблиці додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі відповідає ДК 021-2015 (CPV): 42620000-8 - Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати.

Очікувана вартість

137 296,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 30 серп. 2021 21:36

до 3 вер. 2021 21:41

Прийом пропозицій

з 3 вер. 2021 21:41

до 8 вер. 2021 21:41

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 8 вер. 2021 21:44

до 9 вер. 2021 10:27

Пропозиції розглянуто

з 9 вер. 2021 10:27

до 15 вер. 2021 11:58

Подання пропозицій:
3 вер. 2021 21:41 – 8 вер. 2021 21:41
Період уточнень:
30 серп. 2021 21:36 – 3 вер. 2021 21:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02141207
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01010, Київська область, Київ, вул. Івана Мазепи, 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шапаренко Олександр Павлович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380442808492
E-mail:
Факс:
+380442809519

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Верстат фрезерувальний ЧПУ «Гриф 8015» з комплектом оснащення код ДК 021:2015 - 42620000-8

Код ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати

Кількість:

2 шт

Період доставки:

до 30 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 01010, Київська область, м. Київ,, вул. Івана Мазепи, буд. 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 серп. 2021 23:56
Електронний підпис 30 серп. 2021 23:59

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
137 296,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 373,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Поліщук Олександр Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380677200848 ЄДРПОУ:
2976216157

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 вер. 2021 09:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2021 14:44
Технічні специфікації 7 вер. 2021 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2021 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2021 14:44
Технічні специфікації 7 вер. 2021 14:44
Електронний підпис 8 вер. 2021 09:45
Технічні специфікації 7 вер. 2021 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2021 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2021 14:44
Цінова пропозиція 7 вер. 2021 14:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 вер. 2021 14:44
Технічні специфікації 7 вер. 2021 14:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 вер. 2021 10:27
Ліцензія 9 вер. 2021 10:25

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 вер. 2021 11:58
Підписаний договір 15 вер. 2021 11:48

Пропозиція

137 290,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Київський Палац дітей та юнацтва

Вас може зацікавити

Автоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Автоматичний станок - (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Ім'я:
Леся Примаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380443654087 ЄДРПОУ:
41760289
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

138 245,64 грн без ПДВ

Дивитись