Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42620000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-008802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстат токарно-гвинторізний універсальний підвищеної потужності 1М63МФ101 (42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Оголошено31 серп. 15:36
Прийом пропозицій31 серп. 15:36 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-30-000799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарний настільний верстат з числовим програмним керуванням, Фрезерний настільний верстат з числовим програмним керуванням )
Оголошено30 серп. 22:32
Прийом пропозицій30 серп. 22:32 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-012005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Придбання верстатів (обробляючих центрів, настільних верстатів) з числовим програмним керуванням (ЧПК) за кодом ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати» (фінансування Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено29 серп. 07:55
Прийом пропозицій29 серп. 07:55 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-009640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований токарний станок для графітових виробів в цілях наукових досліджень університету Тараса Шевченка.
Оголошено28 серп. 15:46
Прийом пропозицій28 серп. 15:46 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Фрезерний верстат)
Оголошено28 серп. 13:38
Прийом пропозицій28 серп. 13:38 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-000704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний фрезерний верстат
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено28 серп. 09:18
Прийом пропозицій28 серп. 09:18 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-000229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарно-гвинторізний верстат
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено28 серп. 08:33
Прийом пропозицій28 серп. 08:33 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-006897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-744_42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарний верстат з ЧПК)
Оголошено27 серп. 13:57
Прийом пропозицій27 серп. 13:57 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат )
Оголошено27 серп. 09:33
Прийом пропозицій27 серп. 09:33 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати ( Токарний верстат по металу JET BD-11G)
Оголошено26 серп. 16:31
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Верстат фрезерний-універсальний)
Оголошено26 серп. 15:55
Прийом пропозицій26 серп. 15:55 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат )
Оголошено26 серп. 15:13
Прийом пропозицій26 серп. 15:13 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість715 912,50 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів6 г. 43 хв.
-
ID: UA-2026-08-26-007944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТокарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарний верстат з числовим програмним керуванням)
Оголошено26 серп. 14:24
Прийом пропозицій26 серп. 14:24 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«КОД ДК 021:2015: 42620000-8 — Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Універсальний токарний верстат)»
Очікувана вартість1 006 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрезерний верстат з ЧПК «Яструб 4060» (додатково з системою аспірації, поворотна 4-та вісь, системою автоматичного змащення та осцилюючим поворотним ножом)
Очікувана вартість257 748,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42620000-8 - Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«КОД ДК 021:2015: 42620000-8 — Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Універсальний токарний верстат)»
Оголошено21 серп. 19:18
Прийом пропозицій21 серп. 19:18 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість853 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-003382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТокарні, розточувальні та фрезерувальні (виготовлення гайки)
Ім'я:Андрій Голючик-ЛуценкоE-mail: [email protected] Телефон: +380968711914, +380633044267 ЄДРПОУ:36595337Очікувана вартість15 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМобільний розточно-наплавний станок (3.8 кВт 40~450 мм) з комплектом розточних різців за кодом ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати
Оголошено19 серп. 16:56
Прийом пропозицій25 серп. 09:00 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість231 874,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-010729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійний токарний верстат, Універсальний фрезерний верстат (ДК 021:2015 – 42620000-8 – Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Ім'я:Мартинюк Катерина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380414340734, 380966668645 ЄДРПОУ:00220032Оголошено19 серп. 16:02
Прийом пропозицій19 серп. 16:02 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 764 295,67 грн
без ПДВКваліфікація