ДК 021:2015:44610000-9 "Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску" (Контейнери для твердих побутових відходів 120 л - ДК 021:2015:44613700-9 "Контейнери для сміття")

Якість відповідає вимогам чинного законодавства України. Кошти місцевого бюджету, зекономлені через проведення аукціону в спрощеній закупівлі ID: UA-2021-07-30-005687-b.

Очікувана вартість

5 400,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26601323
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65496, Одеська область, смт Таїрове, Овідіопольський р-н, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 55
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген Гниліченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380974568077
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015:44610000-9 "Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску" (Контейнери для твердих побутових відходів 120 л - ДК 021:2015:44613700-9 "Контейнери для сміття")

Код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

26 серп. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65496, Одеська область, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 55

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 серп. 2021 16:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Пугачова Н.В.
Телефон: +380504327078 ЄДРПОУ:
43016485

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 серп. 2021 16:04

Пропозиція

5 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЇРОВЕ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Кіріченко Євгеній Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380950755298 ЄДРПОУ:
14321726

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 274,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Прищепа
E-mail: [email protected] Телефон: 380577255734 ЄДРПОУ:
03293480

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Баки для води за кодом ДК:021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Баки для води за кодом ДК:021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Ім'я:
Мазорук Володимир Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:
23312469

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 623,06 грн без ПДВ

Дивитись