Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів «КМ МЕDІА EdProfi» для 1-х, 2-х класів Нової Української Школи)
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
На веб порталі уповноваженого органу Замовником двічі було оприлюднено інформацію про проведення відкритих торгів за оголошеннями № UA-2021-07-08-000205-b та UA-2021-07-26-000890-с на закупівлю Код ДК 021:2015 48190000-6: Пакети освітнього програмного забезпечення (Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів» для 1-х, 2-х класів Нової Української Школи). Вищезазначені торги не відбулися, так як кожен раз участь у торгах брав лише один учасник. Відповідно до ст. 2, 40 Закону України «Про Публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник на веб порталі уповноваженого органу оприлюднив інформацію про проведення переговорної процедури за оголошенням № UA-2021-08-25-001709-b, при цьому не вірно було вказано назву предмета закупівлі, що відрізняється від назви предмета закупівлі, вказаної у відкритих торгах, а саме при проведенні відкритих торгів назва предмету закупівлі викладена в такій редакції: «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів» для 1-х, 2-х класів Нової Української Школи»; при проведенні переговорної процедури назва предмету закупівлі викладена в такій редакції: Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів «КМ МЕDІА EdProfi» для 1-х, 2-х класів Нової Української Школи. Враховуючи вищевикладені обставини, прийнято рішення відмінити переговорну процедуру закупівлі за оголошенням №UA-2021-08-25-001709-b на закупівлю Код ДК 021:2015 48190000-6: Пакети освітнього програмного забезпечення (Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів «КМ МЕDІА EdProfi» для 1-х, 2-х класів Нової Української Школи) на підставі п.2 ч.8 ст. 40 Закону
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 вер. 2021 14:08 | |
| Електронний підпис | 9 вер. 2021 14:08 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів «КМ МЕDІА EdProfi» для 1-х, 2-х класів Нової Української Школи)
Код ДК 021:2015:
48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
|
Кількість: 14 комп. |
Період доставки:
до 30 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 64501, Харківська область, смт Сахновщина, Загальноосвітні навчальні заклади відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 серп. 2021 16:55 | |
| Електронний підпис | 25 серп. 2021 16:56 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 серп. 2021 17:13 | |
| Електронний підпис | 25 серп. 2021 17:13 |
Пропозиція
497 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
249 750,00 грн без ПДВ
Дивитись499 500,00 грн без ПДВ
Дивитись299 850,00 грн без ПДВ
Дивитись