Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48190000-6»

  • ID: UA-2026-09-02-005699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для 8 класу закладів загальної середньої освіти

    Ім'я:
    Наталія Саган
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414921268 Веб сайт:
    http://emilchyn.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    41860521
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:45

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:45 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    499 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електронний освітній ресурс (ЕОР) на електронному носії (навчальний контент з інтерактивною 3D/AR-візуалізацією у складі освітньої цифрової платформи для STEM-лабораторії) Код ДК 021:2015 48190000-6- Пакети освітнього програмного забезпечення

    Ім'я:
    Людмила Кушнір
    E-mail: [email protected] Телефон: 380988499030 ЄДРПОУ:
    43162486
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:58

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:58 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    131 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013188-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення

    Ім'я:
    Назар Лисяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487069772 ЄДРПОУ:
    40703130
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:08

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:08 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    299 850,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення

    Ім'я:
    Верба Артем Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993210188 ЄДРПОУ:
    42010629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    350 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009097-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» 10, 11 клас для закладів загальної середньої освіти

    Ім'я:
    Ірина Драгальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681241887 Веб сайт:
    http://npal.cn.ua
    ЄДРПОУ:
    02548794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:38 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    199 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001777-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015-48190000-6 - Пакети освітнього програмного забезпечення (Постачання пакетів програмного забезпечення «Інформаційно-комунікаційна автоматизована Система «ПРО-МЕНЮ», для освітніх цілей, навчання, розрахунків для відділу освіти Бродівської міської ради)

    Ім'я:
    Гром'як Руслана Зіновіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663519622 ЄДРПОУ:
    44143490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    115 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітній ресурс AR Book" , згідно коду дк 021:2015 - 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення.

    Ім'я:
    Ірина Кирпичова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684593721 ЄДРПОУ:
    26505430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітній ресурс AR Book"

    Ім'я:
    Наталія Лісова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473324433 Веб сайт:
    http://www.gumnasia.inf.ua/
    ЄДРПОУ:
    21378820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    База даних "Експертус" за рівнем Головбух PRO

    Ім'я:
    Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445947678 ЄДРПОУ:
    30167066
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування та забезпеяення доступу до програмного забезпечення-електронного засобу навчального призначення "Дидактичний мцльтимедійний матеріал "КРАЇНА МРІЙ" для закладів загальної середньої освіти (9 клас)

    Ім'я:
    Нездійминога Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380989887285 ЄДРПОУ:
    42674505
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008991-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітнійресурс AR-book"

    Ім'я:
    Людмила Ситник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671547735 Веб сайт:
    http://smila-school10.edukit.ck.ua
    ЄДРПОУ:
    21380774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітнійресурс AR-book"

    Ім'я:
    Людмила Ситник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671547735 ЄДРПОУ:
    21380490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book» Код ДК 021:2015 ДК 021:2015 — 48190000-6 — Пакети освітнього програмного забезпечення

    Ім'я:
    Галина Щербак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979188898 Веб сайт:
    https://school7.smila.com/
    ЄДРПОУ:
    21380722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004828-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення

    Ім'я:
    Ірина Барбанова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969712939 Веб сайт:
    https://school12new.wixsite.com/studies
    ЄДРПОУ:
    21380886
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003011-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book»

    Ім'я:
    Юлія Федоровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973522750 Веб сайт:
    http://sites.google.com/view/nvk-15-smila/
    ЄДРПОУ:
    21378843
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронний освітній ресурс AR Book

    Ім'я:
    Марина Красілюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473320938 ЄДРПОУ:
    21380716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001286-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book 12міс.»

    Ім'я:
    Віта Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473324435 Веб сайт:
    http://school3-kolegium.com.ua
    ЄДРПОУ:
    21380596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний освітній ресурс AR Book 12 міс» (код ДК 021:2015:48190000-6-Пакети освітнього програмного забезпечення)

    Ім'я:
    Валентина Кравець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380935473056 Веб сайт:
    http://www.school13.com.ua
    ЄДРПОУ:
    21381845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 416,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003188-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021: 2015: 48190000-6 Пакет освітнього прогамного забеспечення (електронний засіб навчального призначення " Дидактичний мультимедійний матеріал")

    Ім'я:
    Наталія Бакун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667197856 Веб сайт:
    http://tysmenytsia23.eddy.school
    ЄДРПОУ:
    20562728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-004290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги адміністрування програмного забезпечення "Електронний освітній ресурс AR Book " (код ДК 021:2015-48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення)

    Ім'я:
    Ірина РИЖУК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680194133 Веб сайт:
    http://semenivska-gromada.com.ua
    ЄДРПОУ:
    41077614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 142 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro