Послуги з поточного ремонту в частині вогнезахисного обробляння дерев’яних конструкцій горищних приміщень будівлі Одеської загальноосвітньої школи № 11 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 6, загальною площею 3 803,17 кв.м., за кодом ДК 021:2015 77220000-8 «Послуги з просочування деревини»

Очікувана вартість

228 190,20 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 19 серп. 2021 12:56

до 30 серп. 2021 13:00

Прийом пропозицій

з 1 вер. 2021 00:00

до 3 вер. 2021 15:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 вер. 2021 00:00 – 3 вер. 2021 15:00
Період уточнень:
19 серп. 2021 12:56 – 30 серп. 2021 13:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Замовник виявив неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме проведення спрощеної закупівлі послуг по КЕКВ 2240 у сумі, що перевищує 200 тис. грн. по спрощеній процедурі замість відкритих торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 серп. 2021 13:49
Не вказано 19 серп. 2021 13:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40703235
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65003, Одеська область, Одеса, вул. Отамана Головатого, 99
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Павленко Світлана Станіславівна (Zheleznyak Svetlana Vitalievna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380482340480
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з поточного ремонту в частині вогнезахисного обробляння дерев’яних конструкцій горищних приміщень будівлі Одеської загальноосвітньої школи № 11 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 6, загальною площею 3 803,17 кв.м.

Код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревини

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 65031, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Електронний підпис 19 серп. 2021 13:03
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Не вказано 19 серп. 2021 12:56
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає 5 % від вартості договору. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається у формі оригіналу банківської гарантії, страхової гарантії або гарантії фінансової компанії. У разі надання Банківської гарантії вона повинна відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженим Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 (зі змінами). У разі надання Страхової гарантії вона повинна бути видана у відповідності до вимог Закону України «Про страхування». У разі надання Гарантії фінансової компанії вона повинна бути видана у відповідності до вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». Учасник - переможець повинен внести забезпечення виконання договору про закупівлю не пізніше дати його укладення. Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю після виконання учасником-переможцем договору, у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або договору про закупівлю недійсними та у випадках, передбачених статтею 37 Закону, а також згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору (у випадку, якщо вони не повертаються), підлягають перерахуванню до відповідного бюджету . Учасник у складі пропозиції надає лист-гарантію про забезпечення виконання договору у формі додатку №9 до оголошення.

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за надані послуги здійснюються Замовником в безготівковій формі Українською національною грошовою одиницею – гривнею, шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця на основі Акту наданих послуг на протязі 10 (десяти) банківських днів після підписання (за умовою отриманого Замовником відповідного фінансування)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
228 190,20 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 140,95 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Суворовського району м. Одеси

Вас може зацікавити

Послуги з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горища засобами вогнезахисту
Послуги з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горища засобами вогнезахисту
Ім'я:
Артем Лашкарьов
E-mail: [email protected] Телефон: +380445945689 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41721784
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

204 130,33 грн без ПДВ

Дивитись
77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного покриття будівлі Балтського психоневрологічного будинку – інтернату, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Балтський р-н, м. Балта, вул. Володимирська, 2)
77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного покриття будівлі Балтського психоневрологічного будинку – інтернату, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Балтський р-н, м. Балта, вул. Володимирська, 2)
Ім'я:
Наталія Володимирівна Козирєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380957693508 ЄДРПОУ:
03189073

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

300 000,00 грн без ПДВ

Дивитись