Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77220000-8»

  • ID: UA-2026-08-31-012044-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневого) дерев’яних конструкцій дахів будівель закладів освіти Печерського району)

    Ім'я:
    ФіліцМатяш Людмила Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442530086 ЄДРПОУ:
    39833860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:10

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:10 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    1 870 540,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 18 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005399-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищ будівлі продовольчого та матеріального складу, будівлі майстерні та будівлі матеріального складу Орлівського психоневрологічного інтернату, що знаходяться за адресою: вул. Світла, 3 с. Дачне, Корюківського району, Чернігівської … області(код за ЄЗС ДК 021:2015:77220000-8 Послуги з просочування деревини)

    Ім'я:
    Тетяна Макаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт:
    http://gporlivka.cg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03189908
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:32 – 12 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    72 727,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 20 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008044-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Обробка дерев’яних конструкцій приміщень вогнезахисним розчином

    Ім'я:
    Лідія Копійко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977148232 ЄДРПОУ:
    03188257
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:40

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:00 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 18 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006437-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищних приміщень

    Ім'я:
    Тетяна Капуста
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт:
    https://corp.suspilne.media
    ЄДРПОУ:
    23152907
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 13:07

    Прийом пропозицій
    26 серп. 13:07 – 3 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    516 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-012082-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з обробки вогнезахисними сумішами дерев'яних конструкцій покрівлі та їх деталей будівель КНП Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня»

    Ім'я:
    Олексик Антон Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322755405 ЄДРПОУ:
    01984263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:52

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:52 – 1 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    670 833,33 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-10-004139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    77220000-8 Послуги з просочування деревини (Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищного покриття будівлі Балтського психоневрологічного будинку – інтернату, що знаходиться за адресою: Одеська обл., Балтський р-н, м. Балта, вул. Володимирська, 2)

    Ім'я:
    Наталія Володимирівна Козирєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957693508 ЄДРПОУ:
    03189073
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 12:39

    Прийом пропозицій
    10 серп. 12:39 – 7 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 3 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-31-007049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблення засобами вогнезахисту дерев’яних елементів горищних покриттів (крокви, лати) об’єктів АТ «КТЦ»

    Ім'я:
    Олена Кушнарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990173 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 15:10

    Прийом пропозицій
    31 лип. 15:10 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    121 130,10 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2022-03-17-002193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала

    Ім'я:
    000000000000
    E-mail: 00000000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:
    00000000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 бер. 2022 13:48

    Прийом пропозицій
    17 бер. 2022 13:48 – 8 квіт. 2022 13:46
    Очікувана вартість

    0,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поверхневої вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій та їх деталей на даху дошкільного навчального закладу "Ромашка" загального типу Малодівицької селищної ради розташованого за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький район, селище Мала Дівиця, вул. Незалежності, 11 В ДК 021 2015 … 77220000-8 Послуги з просочування деревини

    Ім'я:
    Наталія Безрученкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463767536 ЄДРПОУ:
    04412490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-003889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт в частині послуги на заходи із захисту приміщення, послуги з вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій будівлі горища Філія "Бджілка" закладу дошкільного освіти "Ластівка" (ясла-дитячий-садок) Піщанської сільської ради за адресою: вул. Центральна,68 в с. Гориславці, … Кременчуцького району, Полтавської області.

    Ім'я:
    Юлія Нерубай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536758308 Веб сайт:
    https://ps.osv.org.ua/publichni-zakupivli-10-15-22-06-08-2024/
    ЄДРПОУ:
    40213972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 019,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з проведення вогнезахисної обробки (просочування )деревяних конструкцій

    Ім'я:
    Людмила Шенфельд
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933140514 ЄДРПОУ:
    26372733
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    145 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011630-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    77220000-8 – Послуги з просочування деревини.

    Ім'я:
    Неліпа Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972655844 ЄДРПОУ:
    03188748
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 976,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-006749-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з просочування деревини

    Ім'я:
    Бойко Світлана Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978377065 ЄДРПОУ:
    26479282
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005273-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з вогнезахисної обробки горищ-2

    Ім'я:
    Микола ЮЛЕНКОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683966390 ЄДРПОУ:
    21430360
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 408,51 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002565-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з вогнезахистного просочення дерев'яних конструкцій

    Ім'я:
    Людмила Шеремет
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412473706 ЄДРПОУ:
    13552416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001549-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневе) деревʼяних конструкцій даху будівлі Блиставицького дошкільного закладу «Золота рибка», за адресою: вул. Соборна, 29, с. Блиставиця, Бучанського р-ну, Київської області

    Ім'я:
    Шустов Дмитро Едуардович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459740072 ЄДРПОУ:
    34357364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    178 125,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обробки дерев'яних конструкцій приміщення вогнезахисним розчином за адресою м. Харків, Куликівський узвіз, 3

    Ім'я:
    Шевченко Світлана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380668135589 ЄДРПОУ:
    02010899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    87 051,84 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення заходів із захисту приміщень, а саме: вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій стінових панелей укриття вогнебіозахисною речовиною

    Ім'я:
    Тетяна Узун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976020492 ЄДРПОУ:
    44135076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту з поверхневого вогнезахисного обробляння деревяних конструкцій даху площею 790 м2 приміщення Ратнівського ліцею Боратинської сільської ради за адресою: Волинськка область, Луцький район, село Ратнів, вул. Шкільна, 2 (код ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування … деревини)

    Ім'я:
    АНДРІЙ ІВАНОВИЧ ЗІМИЧ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979985768 ЄДРПОУ:
    21754298
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 050,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт з вогнезахисного оброблення (просочування) дерев’яних конструкцій горища та покрівлі будівлі Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини по вул. Незалежності, 74 в с. Піски Ніжинського району Чернігівської області, код ДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини.

    Ім'я:
    Валентина Хоменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997416204 ЄДРПОУ:
    24839925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    197 773,57 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro