Деревина для опалення (дрова паливні твердих порід)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається. Інша інформація - наведена у завантаженому файлі.

Очікувана вартість

170 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 лип. 2021 11:31

до 30 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 30 лип. 2021 13:00

до 4 серп. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 4 серп. 2021 00:03

до 4 серп. 2021 10:05

Пропозиції розглянуто

з 4 серп. 2021 10:05

до 16 серп. 2021 16:18

Подання пропозицій:
30 лип. 2021 13:00 – 4 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
26 лип. 2021 11:31 – 30 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24288081
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Бурдикіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380993817295
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Деревина для опалення (дрова паливні твердих порід)

Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина

Кількість:

200 метри кубічні

Період доставки:

до 31 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, заклади культури Наталинської сільської ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 26 лип. 2021 11:31
Проєкт договору 26 лип. 2021 11:31
Кваліфікаційні критерії 26 лип. 2021 11:31
Електронний підпис 26 лип. 2021 11:32
Технічні специфікації 26 лип. 2021 11:31

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( робочі )
Опис:
Оплата за поставлений товар здійснюється Покупцем в розмірі 100 % у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 7-ми (робочих) днів з дати поставки товару на підставі видаткової накладної.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
170 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
850,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Попов Виталий
E-mail: [email protected] Телефон: 380508662699 ЄДРПОУ:
00993159

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 серп. 2021 14:09
Цінова пропозиція 2 серп. 2021 14:05
Електронний підпис 2 серп. 2021 14:09
Електронний підпис 2 серп. 2021 14:09

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 серп. 2021 10:04
Електронний підпис 4 серп. 2021 10:05

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 серп. 2021 16:18
Підписаний договір 16 серп. 2021 16:17

Пропозиція

170 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Дрова паливні 2 група непромислового використання листяних хвойних порід
Дрова паливні 2 група непромислового використання листяних хвойних порід
Ім'я:
Ольга Шинкар
E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
20141576

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

247 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
Закупівля деревини (дрова) для закладів культури відділу культури Сокальської міської ради Львівської області
Закупівля деревини (дрова) для закладів культури відділу культури Сокальської міської ради Львівської області
Ім'я:
Гнатюк Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380325772069 ЄДРПОУ:
43978003

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті (дуб, бук, ясен, граб, в’яз, акація)
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті (дуб, бук, ясен, граб, в’яз, акація)
Ім'я:
Коваль Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
08803572

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

319 227,00 грн з ПДВ

Дивитись