Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03413000-8»

  • ID: UA-2026-09-04-009667-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дрова паливні 2 група непромислового використання листяних хвойних порід

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:46

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:46 – 20 вер. 14:38
    Очікувана вартість

    247 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 22 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-010393-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деревина (паливна деревина)

    Ім'я:
    Наталія Ердик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508398851 ЄДРПОУ:
    41625530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:26

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:26 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 242 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-003186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деревина дров’яна

    Ім'я:
    Пугачова Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939849833 ЄДРПОУ:
    04591593
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:57

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:57 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    518 916,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013633-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля деревини (дрова) для закладів культури відділу культури Сокальської міської ради Львівської області

    Ім'я:
    Гнатюк Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380325772069 ЄДРПОУ:
    43978003
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 18:47

    Прийом пропозицій
    2 вер. 18:47 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    285 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 16 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    03410000-7 «Деревина»: (1.Дрова паливні 0,25-0,50 м – 145 м.куб, 2. Дрова паливні 0,70-0,80 м – 225 м.куб .)

    Ім'я:
    Оксана Шульженко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962662213 ЄДРПОУ:
    45136285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:51

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:51 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    962 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003152-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті (дуб, бук, ясен, граб, в’яз, акація)

    Ім'я:
    Коваль Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
    08803572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:59

    Прийом пропозицій
    9 вер. 00:00 – 16 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    319 227,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Чечельник/)

    Ім'я:
    Сергій Купровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:53

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:53 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    437 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012415-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Гайсин/)

    Ім'я:
    Сергій Купровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:42 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    437 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Бершадь/)

    Ім'я:
    Сергій Купровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:24

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:24 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    437 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Ямпіль/)

    Ім'я:
    Сергій Купровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:49 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    350 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка/)

    Ім'я:
    Сергій Купровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:38 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    291 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Крижопіль/)

    Ім'я:
    Сергій Купровський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт:
    http://vn.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:28 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    102 083,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дрова паливні твердолистяних порід дерев

    Ім'я:
    Наталя Губіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +30577275359 ЄДРПОУ:
    40108955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:23 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    338 166,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007443-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деревина дров’яна тверда порода

    Ім'я:
    Кривуша Володимир Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544763087 Факс:
    +380544763053
    ЄДРПОУ:
    38121592
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:55

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:55 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    418 979,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи

    Ім'я:
    Остап'юк Мар'яна Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985065645 ЄДРПОУ:
    25889463
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:08

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:08 – 6 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    453 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-005446-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Паливна деревина першої категорії

    Ім'я:
    Тетяна Савицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969728366 ЄДРПОУ:
    22066962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:17

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:17 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    192 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-001559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дрова

    Ім'я:
    Сидоренко Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442356482 ЄДРПОУ:
    03366500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:55

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:55 – 9 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 20 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2024-07-30-006621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деревина паливна

    Ім'я:
    Марущак Зоя Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680757863 ЄДРПОУ:
    42308594
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 2024 14:43

    Прийом пропозицій
    30 лип. 2024 14:43 – 7 серп. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    616 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013387-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поставка паливної деревини

    Ім'я:
    Солтицька Ганна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966497747 ЄДРПОУ:
    24620730
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 892,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паливна деревина (Деревина дров'яна сосна)

    Ім'я:
    Ольга Зеленська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534431195 ЄДРПОУ:
    03189251
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    193 200,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro