Деревина для опалення (дрова паливні твердих порід)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається. Інша інформація - наведена у завантаженому файлі.

Очікувана вартість

170 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 12 лип. 2021 15:46

до 16 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 16 лип. 2021 15:00

до 21 лип. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 21 лип. 2021 00:03

до 21 лип. 2021 14:21

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 лип. 2021 15:00 – 21 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
12 лип. 2021 15:46 – 16 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24288081
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Бурдикіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380993817295
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Деревина для опалення (дрова паливні твердих порід)

Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина

Кількість:

200 метри кубічні

Період доставки:

до 31 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, заклади культури Наталинської сільської ради

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 12 лип. 2021 15:46
Електронний підпис 12 лип. 2021 15:46
Документи закупівлі 12 лип. 2021 15:46
Кваліфікаційні критерії 12 лип. 2021 15:46
Технічні специфікації 12 лип. 2021 15:46

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( робочі )
Опис:
Оплата за поставлений товар здійснюється Покупцем в розмірі 100 % у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 7-ми (робочих) днів з дати поставки товару на підставі видаткової накладної.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
170 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
850,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Попов Виталий
E-mail: [email protected] Телефон: 380508662699, 380508662699 ЄДРПОУ:
00993159

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2021 18:59
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 18:55
Електронний підпис 20 лип. 2021 18:59
Електронний підпис 20 лип. 2021 18:59

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2021 14:21
Протокол розгляду 21 лип. 2021 14:21

Пропозиція

170 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Закупівля деревини (дрова) для закладів культури відділу культури Сокальської міської ради Львівської області
Закупівля деревини (дрова) для закладів культури відділу культури Сокальської міської ради Львівської області
Ім'я:
Гнатюк Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380325772069 ЄДРПОУ:
43978003

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті (дуб, бук, ясен, граб, в’яз, акація)
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті (дуб, бук, ясен, граб, в’яз, акація)
Ім'я:
Коваль Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
08803572

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

319 227,00 грн з ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка/)
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка/)
Ім'я:
Сергій Купровський
E-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108672
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

291 666,67 грн без ПДВ

Дивитись