Капітальний ремонт по заміні дверних блоків на протипожежні в корпусі "Ж" НУХТ за адресою вул.Володимирська,72 у м.Києві згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: відповідно до Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 2. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Критерії та методика оцінки пропозицій визначається відповідно до статті 29 Закону. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки є ціна, питома вага – 100 %.

Очікувана вартість

287 674,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 лип. 2021 11:49

до 12 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 12 лип. 2021 00:02

до 15 лип. 2021 00:02

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 15 лип. 2021 00:02

до 16 лип. 2021 12:44

Пропозиції розглянуто

з 16 лип. 2021 12:44

до 21 лип. 2021 12:09

Подання пропозицій:
12 лип. 2021 00:02 – 15 лип. 2021 00:02
Період уточнень:
6 лип. 2021 11:49 – 12 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070938
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щербак Леся Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442879020
E-mail:
Факс:
287-90-20

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт по заміні дверних блоків на протипожежні в корпусі "Ж" НУХТ за адресою вул.Володимирська,72 у м.Києві згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

Код ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 25 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, вул. Володимирська, 72

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 6 лип. 2021 11:49
Електронний підпис 6 лип. 2021 11:50
Технічні специфікації 6 лип. 2021 11:49
Документи закупівлі 6 лип. 2021 11:49

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Замовник може здійснити авансовий платіж у розмірі 30%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
287 674,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 440,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Алексахіна Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442355378 Факс:
+380442355278
ЄДРПОУ:
21561205

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лип. 2021 12:29
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Не вказано 14 лип. 2021 12:28
Електронний підпис 14 лип. 2021 12:29
Електронний підпис 14 лип. 2021 12:29
Не вказано 14 лип. 2021 12:28

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
16 лип. 2021 12:44
Електронний підпис 16 лип. 2021 12:44

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 21 лип. 2021 12:07
Електронний підпис 21 лип. 2021 12:09

Пропозиція

286 722,49 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний університет харчових технологій

Вас може зацікавити

Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Сергій Крохмаль
E-mail: [email protected] Телефон: +380472337112 ЄДРПОУ:
26631946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Сергій Крохмаль
E-mail: [email protected] Телефон: +380472337112 ЄДРПОУ:
26631946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

246 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
«Послуги із поточного ремонту приміщення коридору 1-го поверху Новоставської ЗОШ I-II ступенів за адресою вул. Центральна, 76, с. Новоставці, Чортківський район, Тернопільська область, 48478»
«Послуги із поточного ремонту приміщення коридору 1-го поверху Новоставської ЗОШ I-II ступенів за адресою вул. Центральна, 76, с. Новоставці, Чортківський район, Тернопільська область, 48478»
Ім'я:
Ольга Присташ
E-mail: [email protected] Телефон: +380966579209 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41513827

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

318 587,00 грн без ПДВ

Дивитись