Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45400000-1»
-
ID: UA-2026-09-06-000005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКапітальний ремонт і реставрація
Оголошено6 вер. 07:22
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4» код ДК 021:2015 -
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Ім'я:Терещенко Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444824767 ЄДРПОУ:38946268Оголошено5 вер. 20:59
Прийом пропозицій5 вер. 20:59 – 21 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-05-000516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Генерала Тупікова (нині вул. Андрія Мельника), 27 у Солом'янському районі м. Києва (Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція))
Оголошено5 вер. 17:11
Прийом пропозицій5 вер. 17:11 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт найпростішого укриття (в тому числі інженерних мереж) в школі І-ІІІ ступенів №192 Деснянського району міста Києва, вул. Мілютенка, 5-Б ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено5 вер. 14:41
Прийом пропозицій5 вер. 14:41 – 21 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-05-000026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3)
у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) Оголошено5 вер. 00:59
Прийом пропозицій5 вер. 00:59 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б» (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Ім'я:ГАННА ШЕРШНЬОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380953060446, +380958810039 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052962Оголошено5 вер. 00:20
Прийом пропозицій5 вер. 00:20 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Оголошено4 вер. 21:40
Прийом пропозицій4 вер. 21:40 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. Енергетиків, 12, вул. Будівельників, 2,
вул. Будівельників, 8, вул. Будівельників, 5, Будівельників, 12 (тренажери), вул. Будівельників, 12, вул. Будівельників, 13, вул. Будівельників, 14, вул. Вишнева, вул. Зв'язку, 3, вул. Зв'язку, 5, вул. Юності, 11, вул. Юності, 15, просп. Дніпровський, 2, просп. Дніпровський, 17, просп. Дніпровський, 21, просп. Дніпровський, 23, просп. Дніпровський, 25, район набережної м. Українки, Обухівського району, Київської області) Оголошено4 вер. 21:45
Прийом пропозицій4 вер. 21:45 – 20 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-04-013652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Оголошено4 вер. 19:31
Прийом пропозицій4 вер. 19:31 – 23 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Оголошено4 вер. 19:13
Прийом пропозицій4 вер. 19:13 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015
– 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація). Оголошено4 вер. 19:10
Прийом пропозицій4 вер. 19:10 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50042
Оголошено4 вер. 19:00
Прийом пропозицій4 вер. 19:00 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
Оголошено4 вер. 18:47
Прийом пропозицій4 вер. 18:47 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7
(Коригування) Оголошено4 вер. 18:45
Прийом пропозицій4 вер. 18:45 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій гімназії № 9 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 32, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Оголошено4 вер. 18:30
Прийом пропозицій4 вер. 18:30 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькому ліцеї № 129 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Гімназична, 39, (корпус №1) м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Оголошено4 вер. 18:18
Прийом пропозицій4 вер. 18:18 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Ім'я:Кондратюк Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362635987 ЄДРПОУ:05517742Оголошено4 вер. 18:21
Прийом пропозицій4 вер. 18:21 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено4 вер. 18:07
Прийом пропозицій4 вер. 18:07 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла- садок) комбінованого типу № 67 Криворізької міської ради, за адресою: бульвар Європейський, 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50038
Оголошено4 вер. 17:59
Прийом пропозицій4 вер. 17:59 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Драгоманова 6-А у місті Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено4 вер. 17:55
Прийом пропозицій4 вер. 17:55 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення