Капітальний ремонт по заміні дверних блоків на протипожежні в гуртожитку №3 НУХТ за адресою пр. Науки, 23 у м.Києві згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: відповідно до Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 2. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Критерії та методика оцінки пропозицій визначається відповідно до статті 29 Закону. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки є ціна, питома вага – 100 %.

Очікувана вартість

140 322,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 5 лип. 2021 17:40

до 9 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 9 лип. 2021 00:02

до 14 лип. 2021 00:02

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 лип. 2021 00:02

до 15 лип. 2021 15:51

Пропозиції розглянуто

з 15 лип. 2021 15:51

до 20 лип. 2021 16:30

Подання пропозицій:
9 лип. 2021 00:02 – 14 лип. 2021 00:02
Період уточнень:
5 лип. 2021 17:40 – 9 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070938
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щербак Леся Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442879020
E-mail:
Факс:
287-90-20

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт по заміні дверних блоків на протипожежні в гуртожитку №3 НУХТ за адресою пр. Науки, 23 у м.Києві згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

Код ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 25 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 03028, Київська область, Київ, проспект Науки, 23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 5 лип. 2021 17:41
Електронний підпис 5 лип. 2021 17:41
Технічні специфікації 5 лип. 2021 17:41
Проєкт договору 5 лип. 2021 17:41

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Замовник може здійснити авансовий платіж у розмірі 30%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
140 322,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
710,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Алексахіна Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442355378 Факс:
+380442355278
ЄДРПОУ:
21561205

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 лип. 2021 12:12
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Електронний підпис 12 лип. 2021 12:12
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11
Не вказано 12 лип. 2021 12:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
15 лип. 2021 15:50
Електронний підпис 15 лип. 2021 15:51

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 20 лип. 2021 16:30
Електронний підпис 20 лип. 2021 16:30

Пропозиція

139 442,68 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний університет харчових технологій

Вас може зацікавити

Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

240 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
Ім'я:
Євген Сорочинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар вул. Володимира Грищенка, буд. 26 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: бульвар вул. Володимира Грищенка, буд. 26 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [...
Ім'я:
Денис Бречко
E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
22144952

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 717,83 грн без ПДВ

Дивитись