Марміт для других страв М 2Б-1115 Класік, Марміт для перших страв М 1Б-2-1100 Класік, Тістоміс L22 2V GGF, Сковорода електрична СЕ-0,25Н, Мясорубка ТМ-12М, Мясорубка ТМ-32М,Плита електрична ПЕ 6 ШН
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2
з 25 черв. 2021 14:38
до 2 лип. 2021 00:00
з 2 лип. 2021 00:00
до 9 лип. 2021 00:00
з 9 лип. 2021 12:30
до 9 лип. 2021 12:53
з 9 лип. 2021 12:53
до 14 лип. 2021 15:51
з 14 лип. 2021 15:51
до 26 лип. 2021 12:44
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Марміт для других страв М 2Б-1115 Класік
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
| 2 |
Марміт для перших страв М 1Б-2-1100 Класік
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
| 3 |
Тістоміс L22 2V GGF
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
| 4 |
Сковорода електрична СЕ-0,25Н
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
| 5 |
Мясорубка ТМ-12М
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
| 6 |
Мясорубка ТМ-32М
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
| 7 |
Плита електрична ПЕ 6 ШН
Код ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 15 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10012, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 лип. 2021 12:53 | |
| Електронний підпис | 25 черв. 2021 14:47 | |
| Не вказано | 25 черв. 2021 14:39 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 лип. 2021 17:07 |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Електронний підпис | 8 лип. 2021 17:07 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:06 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 лип. 2021 15:43 | |
| Електронний підпис | 14 лип. 2021 15:51 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лип. 2021 12:42 | |
| Електронний підпис | 26 лип. 2021 12:44 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 лип. 2021 18:16 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Технічні специфікації | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Електронний підпис | 8 лип. 2021 18:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Не вказано | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 лип. 2021 17:58 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 20 Житомирської міської радиВас може зацікавити
110 833,33 грн без ПДВ
Дивитись100 250,00 грн без ПДВ
Дивитись95 000,00 грн без ПДВ
Дивитись