Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39310000-8»
-
ID: UA-2026-09-03-013440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКотли стравоварильні
Оголошено3 вер. 16:50
Прийом пропозицій3 вер. 16:50 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХолодильні шафи
Ім'я:Чуняк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459471237 Факс:+380459471237ЄДРПОУ:22204915Оголошено3 вер. 14:27
Прийом пропозицій3 вер. 14:27 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-007984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання громадського харчування 235/2026
Оголошено3 вер. 13:55
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКавомашина
Ім'я:Підкова Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380953958219 ЄДРПОУ:07747966Оголошено3 вер. 08:31
Прийом пропозицій9 вер. 10:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖарочна шафа
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Оголошено2 вер. 16:02
Прийом пропозицій2 вер. 16:02 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування ( Тістоміс професійний 20 л Reednee HS20_2 ( або еквівалент))
Оголошено2 вер. 15:49
Прийом пропозицій2 вер. 15:49 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОвочерізка з набором дисків
Оголошено2 вер. 14:36
Прийом пропозицій2 вер. 14:36 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для закладів громадського харчування (Шафа шокового охолодження/заморозки;)
Ім'я:Коперльос Оксана РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313137907 Факс:+380313137907Веб сайт: ЄДРПОУ:36523519Оголошено2 вер. 13:09
Прийом пропозицій2 вер. 13:09 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтіл виробничий з нержавіючої сталі 1900×700×850 мм з полицею
Оголошено2 вер. 11:40
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКотел харчовий електричний КПЭ-400 з міксером круглий
Оголошено2 вер. 11:26
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання для закладів громадського харчування
Оголошено2 вер. 11:13
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 11 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-01-011008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання для закладів громадського харчування
Оголошено1 вер. 17:36
Прийом пропозицій1 вер. 17:36 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКотел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено1 вер. 17:05
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричний пароконвектомат
Оголошено1 вер. 14:30
Прийом пропозицій5 вер. 15:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 3 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий підсилений, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 5 полиці, Стелаж виробничий з трубчастими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж
виробничий з перфорованими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стіл виробничі без полиці, без пристінного борта. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі без полиці, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі з полицею, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Стіл виробничі з 2 полицями, з пристінним бортом. Столешня, каркас – нержавіюча сталь, Полиця-сушка для посуду навісна, Стелаж для сушки посуду (4 полиці), Полиця пристінна навісна, дворівнева, нержавіюча сталь, Стіл-тумба з розпашними дверцятами, нержавіюча сталь, Ванна мийна односекційна, пристінний борт, нержавіюча сталь, глибина мийки 300 мм., Ванна мийна двосекційна, пристінний борт, нержавіюча сталь, глибина мийки 300 мм., Стіл виробничій з ванною мийною. Пристінний борт. Нержавіюча сталь. Глибина мийки 300 мм. Без полиці згідно ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування Оголошено1 вер. 14:09
Прийом пропозицій1 вер. 14:09 – 17 вер. 13:56 -
ID: UA-2026-09-01-004201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОвочерізка, настільна зі змінними дисками
Оголошено1 вер. 12:19
Прийом пропозицій1 вер. 12:19 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-003461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання для закладів громадського харчування
Оголошено1 вер. 11:45
Прийом пропозицій1 вер. 11:45 – 4 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-013648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароконвектомат та плита за ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Оголошено31 серп. 23:19
Прийом пропозицій31 серп. 23:19 – 16 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-012673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВанна мийна виробнича (3-секційна), Ванна мийна виробнича (2-секційна)
Оголошено31 серп. 19:17
Прийом пропозицій4 вер. 15:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для створення навчально-практичного центру сучасних харчових технологій, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування»
Оголошено31 серп. 19:14
Прийом пропозицій31 серп. 19:14 – 8 вер. 10:00