Послуги з технічного обслуговування газоаналізаторів

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена в Додатку 1. Замовник залишає за собою право не відхиляти пропозицію при виявленні формальних (несуттєвих) помилок незначного характеру. До формальних (несуттєвих) помилок Замовником відносяться технічні помилки та описки, допущені Учасниками в документах, що подані ними в складі пропозиції та такі, що не нівелюють технічний потенціал та конкурентоздатність Учасника. Опис та приклади деяких формальних (несуттєвих) помилок: - допущені орфографічні помилки та технічні описки в словах та словосполученнях в документах, які надані у складі пропозиції; - надана копія документу замість оригіналу документу; - зазначена неправильна назва документа, що підготовлений безпосередньо учасником, у разі якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі (наприклад, надано лист-пояснення на вимогу надати довідку в довільній формі); - зазначений неповний перелік інформації в певному документі, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції учасника (наприклад, банківські реквізити не зазначені у відомостях про учасника, проте зазначені на фірмовому бланку учасника). - надано копію документа не в повному обсязі (у разі, якщо наданої інформації достатньо); - надано в складі пропозиції додаткові документи, які взагалі не вимагались умовами оголошення; - недотримання форми документу, що встановлена оголошенням, у разі якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам оголошення.

Очікувана вартість

48 826,68 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 24 черв. 2021 15:22

до 1 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 2 лип. 2021 00:00

до 7 лип. 2021 01:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 7 лип. 2021 01:03

до 8 лип. 2021 17:10

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 лип. 2021 00:00 – 7 лип. 2021 01:00
Період уточнень:
24 черв. 2021 15:22 – 1 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00159462
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85323, Донецька область, Мирноград, пров. Робочий, буд. 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гулевата Наталія Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380623961588
E-mail:
Факс:
+380623961588

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного обслуговування газоаналізаторів

Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Кількість:

6 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 85323, Донецька область, м. Мирноград, провулок Робочий, 1 або за адресою, зазначеною Учасником
2

послуги з технічного обслуговування газоаналізатору хроматографічного «Поиск-2»

Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу

Кількість:

2 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 85323, Донецька область, м. Мирноград, провулок Робочий, 1 або за адресою, зазначеною Учасником
3

послуги з технічного обслуговування газоаналізатору «Сигма-СО микро»

Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу

Кількість:

2 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 85323, Донецька область, м. Мирноград, провулок Робочий, 1 або за адресою, зазначеною Учасником
4

послуги з технічного обслуговування газоаналізатору «Сигма-СО2 Л»

Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу

Кількість:

1 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 85323, Донецька область, м. Мирноград, провулок Робочий, 1 або за адресою, зазначеною Учасником
5

послуги з технічного обслуговування газоаналізатору «Сигма-СН4 Л»

Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу

Кількість:

1 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 85323, Донецька область, м. Мирноград, провулок Робочий, 1 або за адресою, зазначеною Учасником

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 черв. 2021 15:22
Електронний підпис 24 черв. 2021 15:32
Не вказано 24 черв. 2021 15:22
Проєкт договору 24 черв. 2021 15:22
Не вказано 24 черв. 2021 15:22

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
48 826,68 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
244,14 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Бублейник Віталій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677770905 ЄДРПОУ:
32495656

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 лип. 2021 11:53
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Не вказано 2 лип. 2021 11:47
Електронний підпис 2 лип. 2021 11:53
Не вказано 2 лип. 2021 11:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 лип. 2021 17:08
Електронний підпис 8 лип. 2021 17:10

Пропозиція

48 826,68 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕСЯТИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Ім'я:
Олексій Виговський
E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39816845

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Ім'я:
Олексій Виговський
E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39816845

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

54 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
Ім'я:
Олексій Виговський
E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39816845

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 666,67 грн без ПДВ

Дивитись