Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50413100-4»

  • ID: UA-2026-09-02-011745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    про виконання метрологічних робіт (послуг)

    Ім'я:
    ПОЛІЩУК Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980019654 ЄДРПОУ:
    37260205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 410,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу

    Ім'я:
    Штикова Тетяна Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380485431448 ЄДРПОУ:
    44125214
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002405-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів (теплові лічильники, газові сигналізатори, прилади електроенергії)

    Ім'я:
    Кобзєва Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678994066 ЄДРПОУ:
    25889776
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 034,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002012-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Повірка газосигналізатора газу

    Ім'я:
    Бондар Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459120222 Факс:
    +380459120222
    ЄДРПОУ:
    26146924
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    420,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-21-004483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту, технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх мереж газопостачання (послуги по повірці газосигналізаторів, які входять до системи газопостачання)

    Ім'я:
    Ірина Дьяковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487717263 ЄДРПОУ:
    40212110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-001984-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Повірка приладів: повірка приладів радіаційної розвідки - 50411000-9; повірка приладів хімічної розвідки - 50413100-4

    Ім'я:
    Ніна Лис
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380676526976 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:13

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:13 – 2 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    53 550,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-001096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перевірка ДВК та сигналізатора загазованості

    Ім'я:
    Кірсанова Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963607385 ЄДРПОУ:
    24058033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по перевірці сигналізатора загазованості на об’єктах Замовника

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу

    Ім'я:
    ВАСИЛИК Олександра Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950991374 ЄДРПОУ:
    22195180
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 11:20

    Прийом пропозицій
    18 серп. 11:20 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    26 666,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-000378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з метрології

    Ім'я:
    Берест Андрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935168582 ЄДРПОУ:
    01998288
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 752,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-006337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Повірка газосигналізатора "Лелека" за кодом ДК 021:2015 (CPV) 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

    Ім'я:
    Олена Шаповалова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380523370304 Веб сайт:
    http://dmitrovka-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04365267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    569,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-009258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту із заміною елементів та повірки сигналізатора-аналізатора газів переносного згідно коду ДК 021:2015 - 50410000 - 2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних випробувальних і контрольних приладів

    Ім'я:
    Півень Людмила Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982782460 ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 732,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-007653-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Повірка засобів вимірювальної техніки (термометри скляні, манометри, газоаналізатори)

    Ім'я:
    Оксана Самсонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677258769 Веб сайт:
    https://klevan.school.social
    ЄДРПОУ:
    04590808
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 306,91 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-005399-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    перевірка вентиляційних каналів,кратності повітрообміну у приміщенні,спрацювання електромагнітного клапана та сигналізатора загазованості

    Ім'я:
    Сич Світлана Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0964538319 ЄДРПОУ:
    01994600
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-002757-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки до опалювального сезону по обслуговуванню обладнання (технічне забезпечення проведення періодичної державної повірки сигналізатора газу)

    Ім'я:
    Оліщук Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978439852 Факс:
    +380382703656
    Веб сайт:
    http://dahmo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03494439
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-004009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з повірки ЗР ЗВТ (сигналізатор газу) (50413100-4) (код ДК 021:2015:50410000-2-Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)

    Ім'я:
    Черничинець Ірина Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:
    +380332280794
    ЄДРПОУ:
    35123898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 033,92 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-002382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі ЗВТ), перевірки метрологічних характеристик ЗВТ, калібрування і вимірювання ЗВТ й устаткування ДК 021:2015 "50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів"

    Ім'я:
    Тетяна Супруненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632144175 Веб сайт:
    https://zhy.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 182,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-001737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Повірка шахтних та інших сигналізаторів і аналізаторів газів горючих газів переносних, шахтних інтерферометрів

    Ім'я:
    Ірина Самброс
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952532004 ЄДРПОУ:
    13762094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 348,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-002589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (повірка придладів)

    Ім'я:
    Бондаренко Ірина Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:
    13749863
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 356,06 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 83 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro