Система вентиляция (комплектуючі товари та матеріали)

Система вентиляції (комплектуючі товари та матеріали) згідно переліку, наведеного у Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Очікувана вартість

110 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 24 черв. 2021 11:19

до 1 лип. 2021 13:00

Прийом пропозицій

з 2 лип. 2021 00:00

до 7 лип. 2021 13:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 лип. 2021 00:00 – 7 лип. 2021 13:00
Період уточнень:
24 черв. 2021 11:19 – 1 лип. 2021 13:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071010
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 79013, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Волошин Руслан
Володіння мовою:
Телефон:
+3803222582333
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Система вентиляції

Код ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання

Кількість:

1 комп.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 80717, Львівська область, с. Зозулі, Перемоги, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 черв. 2021 11:18
Електронний підпис 24 черв. 2021 11:18
Не вказано 24 черв. 2021 11:18
Не вказано 24 черв. 2021 11:18
Не вказано 24 черв. 2021 11:18

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Післяоплата 100% протягом 30-ти календарних днів з дати поставки товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
110 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
550,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НУ "Львівська політехніка"

Вас може зацікавити

Вентиляційне обладнання згідно з ДК 021:2015: 42520000-7 «Вентиляційне обладнання»
Вентиляційне обладнання згідно з ДК 021:2015: 42520000-7 «Вентиляційне обладнання»
Ім'я:
Геннадій БУЛИЧОВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380675092211 ЄДРПОУ:
26631241
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

136 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання. (Обладнання для системи вентиляції)
Код ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання. (Обладнання для системи вентиляції)
Ім'я:
Людмила Захарченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380666208108 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21071866

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

206 720,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Корінний Тарас Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380633882615 ЄДРПОУ:
14323600
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

70 200,00 грн з ПДВ

Дивитись