Лабораторні послуги

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).

Очікувана вартість

100 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 7 черв. 2021 17:41

до 11 черв. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 11 черв. 2021 16:00

до 21 черв. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 черв. 2021 16:00 – 21 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
7 черв. 2021 17:41 – 11 черв. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41402738
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52300, Дніпропетровська область, селище міського типу Кринички, ВУЛИЦЯ НАГІРНА, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Маєвська
Володіння мовою:
Телефон:
+380565490005
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лабораторні послуги

Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти

Кількість:

38 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 52300, Дніпропетровська область, Криничанський р-н, за адресами закладів підпорядкованих Замовнику.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 черв. 2021 17:41
Електронний підпис 7 черв. 2021 17:42
Проєкт договору 7 черв. 2021 17:41

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Розрахунки за надані послуги здійснюються Замовником шляхом безготівкового перерахунку коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 15 робочих днів з дати підписаних актів наданих послуг. Інша інформація: Місцезнаходження замовника: Україна, 52300, Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, селище міського типу Кринички, ВУЛИЦЯ НАГІРНА, будинок 2. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
100 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради