Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71610000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти Проведення замірів рівнів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на об’єктах Західного ТУОМ
Оголошено31 серп. 16:28
Прийом пропозицій31 серп. 16:28 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з дослідження нехарчової продукції – «Електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне»
Оголошено31 серп. 14:11
Прийом пропозицій31 серп. 14:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах освіти
Оголошено28 серп. 15:27
Прийом пропозицій28 серп. 15:27 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-010296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Ім'я:Драль Роман БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380354331528,380684133799 ЄДРПОУ:31273711Очікувана вартість3 612,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування систем вентиляції, а саме: перевірку, прочістку вентиляційних та димових каналів на обєктах Харківського національного медичного університету за адресами: м. Харків, пр. Науки, 4, вул. Сумська, 39, пр. Перемоги, 51 (гуртожиток № 2), пров. О. Яроша, 9 (гуртожиток
№ 3), вул. Мирослава Мисли, 54 (гуртожиток № 4), вул. Мирослава Мисли, 50а (гуртожиток № 5) Очікувана вартість30 849,42 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з випробовування та аналізу
Очікувана вартість2 472,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з проведення вимірювання показників якості води (п.7 Постанови КМУ від 26.10.2011 №1101) для приведення у відповідність паспорта водного об'єкта згідно вимог Закону України "Про аквакультуру" та Порядку розроблення паспорта водного об'єкта, затвердженого наказом Міністерства екології та
природних ресурсів України від 18.03.2013 №99 на ставок площею 10,4303 га за межами села Новопокровка Дмитрівської сільської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області за кодом ДК 021:2015 (CPV) 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти Очікувана вартість4 031,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічні випробування за ДК 021:2015: 71610000-7-Послуги з випробування та аналізу складу і чистоти
Очікувана вартість31 042,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивимірювання фізико - хімічних досліджень повітря закритих приміщень
Очікувана вартість4 022,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікробіологічне та санітарно-хімічне дослідження води питної
Очікувана вартість4 081,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналіз води питної
Очікувана вартість4 975,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з лабораторно-інструментального дослідження в укритті ВСП "Класичний фаховий коледж Сумського державного університету"
Очікувана вартість6 137,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення лабораторних досліджень згідно вимог Наказу МОЗ № 2205 від 25.09.2020 року «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», п. 2 розділу IV, Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання
людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) (код ЄЗС ДК 021:2015 71610000-7 – Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти) Очікувана вартість14 956,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи5.11 Вимірювання рівня вмісту радона, торону у повітрі приміщень в одній точці, 5.8 Вимірювання рівня потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання в одній точці
Очікувана вартість3 799,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з випробовування та аналізу
Очікувана вартість3 344,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення лабораторних досліджень згідно вимог Наказу МОЗ № 2205 від 25.09.2020 року «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», п. 2 розділу IV, Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання
людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) (код ЄЗС ДК 021:2015 71610000-7 – Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти) Очікувана вартість18 420,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з визначення радіонуклідного складу та питомої активності природних і штучних радіонуклідів
Очікувана вартість2 172,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектровимірювальні роботи
Очікувана вартість3 022,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки кваліфікації лабораторій шляхом зовнішнього оцінювання результатів вимірювань
Очікувана вартість21 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнспекційні послуги
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro