Капітальний ремонт дороги по вул. Затишна від буд. №47 до буд. №63 в с. Наталине Красноградського району Харківської області

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається. Інша інформація - наведена у завантаженому файлі

Очікувана вартість

860 204,40 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 черв. 2021 15:25

до 11 черв. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 11 черв. 2021 16:00

до 17 черв. 2021 00:00

Аукціон

з 17 черв. 2021 11:23

до 17 черв. 2021 11:46

Кваліфікація

з 17 черв. 2021 11:46

до 22 черв. 2021 17:07

Пропозиції розглянуто

з 22 черв. 2021 17:07

до 7 лип. 2021 12:16

Подання пропозицій:
11 черв. 2021 16:00 – 17 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
17 черв. 2021 11:23 – 17 черв. 2021 11:46
Період уточнень:
7 черв. 2021 15:25 – 11 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24288081
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Бурдикіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380993817295
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт дороги по вул. Затишна від буд. №47 до буд. №63 в с. Наталине Красноградського району Харківської області

Код ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, с. Наталине, вул. Затишна від буд. №47 до буд. №63

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 черв. 2021 15:26
Не вказано 17 черв. 2021 11:46
Кваліфікаційні критерії 7 черв. 2021 15:26
Документи закупівлі 7 черв. 2021 15:25
Документи закупівлі 7 черв. 2021 15:26
Проєкт договору 7 черв. 2021 15:25
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Пропозиція учасника повинна містити підтвердження надання учасником забезпечення виконання зобов’язань учасником перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням пропозиції, у вигляді такого забезпечення, як гарантія. Вид забезпечення пропозиції - гарантія, видана в електронній формі банком або іншою фінансовою установою, або страховою організацією. Гарантія надається за формою та повинна відповідати вимогам до забезпечення пропозиції, затвердженими наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/ пропозиції», з урахуванням термінів та реквізитів (положень), передбачених для обраної замовником закупівлі (спрощена закупівля). Строк дії забезпечення пропозиції – 90 днів з дати кінцевого строку подання пропозицій. Забезпечення пропозиції не повертається учаснику у випадках, передбачених частиною третьою ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі».

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Замовник згідно постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 р. №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та постанов Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641, від 08.02.2021 р. №97 має право протягом 10 календарних днів з дати виставлення рахунку сплатити Підряднику аванс (попередню оплату) на строк не більше трьох місяців на цілі, визначені цим Договором, у сумі 30% від загальної вартості робіт за цим Договором, шляхом спрямування бюджетних коштів на небюджетний рахунок, відкритий на ім’я Підрядника в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів Підрядником виключно з таких рахунків на цілі, визначені цим Договором, з наданням підтвердних документів органам Державної казначейської служби для здійснення платежів.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Проміжні та остаточний розрахунки за виконаний обсяг робіт здійснюються Замовником у безготівковій формі на підставі підписаного сторонами акту приймання виконаних будівельних робіт (форма № КБ-2В) та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (форма №КБ-3) шляхoм пepepaхувaння грошових кoштiв на poзpaхункoвий paхунoк Пiдpядникa протягом 30 (тридцяти) календарних днів.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
860 204,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 301,02 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
4 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олег Деренько
E-mail: [email protected] Телефон: +380979297107 ЄДРПОУ:
40307012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 черв. 2021 18:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Електронний підпис 16 черв. 2021 18:13
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Технічні специфікації 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 18:08

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 22 черв. 2021 17:06
Електронний підпис 22 черв. 2021 17:07

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 лип. 2021 12:16
Підписаний договір 7 лип. 2021 12:16

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

699 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Олександр Беденко
E-mail: [email protected] Телефон: +380673880359 ЄДРПОУ:
37342256

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Кошторис 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 17:41
Кошторис 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Цінова пропозиція 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 17:41
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 17:41
Технічні специфікації 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Кошторис 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Підтвердження відповідності 16 черв. 2021 17:41
Кошторис 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Кошторис 16 черв. 2021 17:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2021 17:41
Кошторис 16 черв. 2021 17:41

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

700 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Послуги машин та механізмів (Код за ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Послуги машин та механізмів (Код за ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Вінідиктова Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380442800391 ЄДРПОУ:
03359115
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 623 264,00 грн без ПДВ

Дивитись
відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
Ім'я:
Оксана Глушакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
03341316
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 135 996,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові)
ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий...
Ім'я:
Прокопів Наталія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322601610 ЄДРПОУ:
31804324

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

899 565,00 грн без ПДВ

Дивитись