Поточний ремонт покрівлі ЦПП за адресою: м.Вінниця, вул. Максимовича, 35

Шановні учасники! Під час подання пропозицій та створені даних, особа, яка має повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції, повинна пройти електрону ідентифікацію в електронній системі закупівель за допомогою кваліфікованого/удосконаленого електронного підпису (автентифікацію) (тобто обов’язково накладається КЕП/УЕП на пропозицію в електронній системі закупівель).

Очікувана вартість

185 814,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 черв. 2021 16:08

до 7 черв. 2021 01:00

Прийом пропозицій

з 7 черв. 2021 23:00

до 15 черв. 2021 12:00

Аукціон

з 16 черв. 2021 15:35

до 16 черв. 2021 16:16

Кваліфікація

з 16 черв. 2021 16:16

до 22 черв. 2021 19:18

Пропозиції розглянуто

з 22 черв. 2021 19:18

до 8 лип. 2021 11:50

Подання пропозицій:
7 черв. 2021 23:00 – 15 черв. 2021 12:00
Початок аукціону:
16 черв. 2021 15:35 – 16 черв. 2021 16:16
Період уточнень:
1 черв. 2021 16:08 – 7 черв. 2021 01:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20116650
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Зозуля-Савіцька Ольга Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380506508925
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт покрівлі ЦПП за адресою: м.Вінниця, вул. Максимовича, 35

Код ДК 021:2015: 45261910-6 Ремонт дахів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 21036, Вінницька область, Вінниця, вул. Максимовича, 35

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 черв. 2021 16:16
Не вказано 1 черв. 2021 16:07
Не вказано 1 черв. 2021 16:07
Електронний підпис 1 черв. 2021 16:07

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Розрахунки здійснюються протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту підписання Сторонами Актів виконаних робіт. Замовник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: Акціонерне товариство «Укрпошта» в особі Вінницької дирекції АТ «Укрпошта», код згідно з ЄДРПОУ: 20116650, Місцезнаходження: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у Додатку 2 до документації спрощеної закупівлі (Вимог до предмету закупівлі). Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій документації шляхом застосування електронного аукціону. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично. Критеріями оцінки є ціна. Назва ДБН А.2.2-3:2014 "Склад та зміст проектної документації на будівництво".

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
185 814,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
929,07 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Бондаровський Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380974124784 ЄДРПОУ:
3011106672

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 черв. 2021 10:13
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Електронний підпис 15 черв. 2021 10:13
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08
Не вказано 15 черв. 2021 10:08

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 черв. 2021 19:17
Електронний підпис 22 черв. 2021 19:17
Не вказано 22 черв. 2021 19:17

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 8 лип. 2021 11:49
Електронний підпис 8 лип. 2021 11:50

Пропозиція

163 392,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Олексій Заболотний
E-mail: [email protected] Телефон: +380969990527 ЄДРПОУ:
3332600015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 черв. 2021 22:56
Не вказано 14 черв. 2021 22:56
Кошторис 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Кошторис 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Кошторис 14 черв. 2021 22:56
Не вказано 14 черв. 2021 22:56
Цінова пропозиція 14 черв. 2021 22:56
Не вказано 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Технічні специфікації 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Технічні специфікації 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Електронний підпис 14 черв. 2021 22:56
Електронний підпис 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Кошторис 14 черв. 2021 22:56
Не вказано 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Не вказано 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Технічні специфікації 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56
Цінова пропозиція 14 черв. 2021 22:56
Не вказано 14 черв. 2021 22:56
Кошторис 14 черв. 2021 22:56
Технічні специфікації 14 черв. 2021 22:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 черв. 2021 22:56

Пропозиція

165 411,28 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Сілкін Нікіта Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380972656889 ЄДРПОУ:
3364616735

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 черв. 2021 22:32
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Електронний підпис 14 черв. 2021 22:32
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31
Не вказано 14 черв. 2021 22:31

Пропозиція

182 999,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Гринь Андрій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674306773 ЄДРПОУ:
2389615975

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 черв. 2021 10:22
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Електронний підпис 15 черв. 2021 10:22
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Електронний підпис 15 черв. 2021 10:22
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21
Підтвердження відповідності 15 черв. 2021 10:21

Пропозиція

183 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Окрема Олександр Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674502329 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42829021

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 черв. 2021 11:44
Не вказано 15 черв. 2021 11:42
Не вказано 15 черв. 2021 11:42
Не вказано 15 черв. 2021 11:42
Не вказано 15 черв. 2021 11:42
Не вказано 15 черв. 2021 11:42
Електронний підпис 15 черв. 2021 11:44

Пропозиція

183 100,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІННИЦЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"

Вас може зацікавити

Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Ім'я:
Аліна Бірко
E-mail: [email protected] Телефон: +380991965734 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26114988

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 956,76 грн без ПДВ

Дивитись