Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45261910-6»

  • ID: UA-2026-09-02-013144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)

    Ім'я:
    Стрілка Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487342843 ЄДРПОУ:
    44005631
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:20

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:20 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 686 389,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

    Ім'я:
    Аліна Бірко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991965734 Веб сайт:
    http://olexrada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    26114988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:15 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    177 956,76 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ремонт покрівель об’єктів КГ

    Ім'я:
    Михальчук Сергій Григорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:25 – 6 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    6 505 273,73 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 17 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-011920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт даху адмінбудівлі на стадіоні «Спартак», за адресою: м. Ніжин, вул. Полковника Розумовського, 5 Чернігівської області» (код за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

    Ім'я:
    Лобода Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677063762 ЄДРПОУ:
    37552053
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:42

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:42 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 684 659,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-013775-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт даху вольєрів з прибудовою та чергової частини з кухнею та прибудовою Кінологічного центру ГУНП в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, … (код за ДК 021:2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, національного класифікатора України … «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Наталія Янголь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506464102 ЄДРПОУ:
    40108667
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 20:09

    Прийом пропозицій
    20 серп. 20:09 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    2 273 055,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000140-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт даху по пр-ту Незалежності, буд. 50 у м. Ізюмі Харківської області

    Ім'я:
    Приходько Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957697917 ЄДРПОУ:
    34978610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 055,84 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-001515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга «Проведення аварійно - відновлювальних робіт покрівлі над сходовою та ліфтовою шахтою корпусу КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою вул.Медової Печери,71 м.Львів, пошкодженої внаслідок урагану 29 червня 2026 року.», ДК 021:2015:45261910-6 - Ремонт дахів

    Ім'я:
    Ярослав Кособуцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664637567 ЄДРПОУ:
    03188955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 310,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту покрівлі даху у Слобідській гімназії Обухівської міської ради Київської області за адресою: Київська область., Обухівський р-н.,с. Слобідка, вул. Івана Кабанця,2.

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 449,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-010325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт дахів

    Ім'я:
    Кирило Плюта
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979536541 ЄДРПОУ:
    21609277
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-014049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

    Ім'я:
    Аліна Бірко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991965734 Веб сайт:
    http://olexrada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    26114988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 23:33

    Прийом пропозицій
    19 серп. 23:33 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    177 956,76 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-007806-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт даху приміщення по вул. Грушевського, 14 в м. Здолбунів

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 292,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-010826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою вул. Мирна, 14, с-ще Гостомель Бучанського району, Київської області

    Ім'я:
    Ірина Гаврикова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509646919 ЄДРПОУ:
    35413136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:22

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:22 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 138 883,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-010333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту покрівлі будівель Дніпровського державного університету внутрішніх справ по просп. Науки, 26 в м. Дніпро (ліквідація наслідків збройної агресії російської федерації проти України)

    Ім'я:
    Олена Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664887363 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 15:49

    Прийом пропозицій
    13 серп. 15:49 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    663 081,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-005838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту даху Вижницького БК

    Ім'я:
    Сатоніна Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979494477 ЄДРПОУ:
    04062096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-008047-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту частини покрівлі будівлі головного корпусу РММ, відповідний код 45261910-6.

    Ім'я:
    Левуцька Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 ЄДРПОУ:
    03351898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 470,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-007978-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту частини покрівлі виробничого комплексу БМЗ, відповідний код 45231910-6.

    Ім'я:
    Левуцька Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 ЄДРПОУ:
    03351898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 570,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ремонт покрівлі оббудови

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 18:05

    Прийом пропозицій
    7 серп. 18:05 – 18 серп. 13:00
    Очікувана вартість

    13 510 419,75 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-010445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт дахів

    Ім'я:
    Кирило Плюта
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979536541 ЄДРПОУ:
    21609277
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-006048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі будівлі)

    Ім'я:
    Наливайко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990000841 ЄДРПОУ:
    20076991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 083 785,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-001005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт рулонного покриття покрівлі даху (центрального входу) Ніжинської гімназії №15 "Основа" Ніжинської міської ради за адресою: вул. Об'їжджа,123, м. Ніжин, Чернігівська область (згідно код ДК 021:2015 45261910-6 Ремонт дахів)

    Ім'я:
    Неля Смоленська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463131442 Веб сайт:
    http://zosh15-nizhyn.uo.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    26467882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 09:35

    Прийом пропозицій
    6 серп. 09:35 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    240 035,01 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 149 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro