Овочі та фрукти

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

18 530,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 трав. 2021 15:54

до 26 трав. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 26 трав. 2021 00:00

до 31 трав. 2021 00:00

Аукціон

з 1 черв. 2021 14:08

до 1 черв. 2021 14:37

Кваліфікація

з 1 черв. 2021 14:37

до 1 черв. 2021 17:59

Пропозиції розглянуто

з 1 черв. 2021 17:59

до 11 черв. 2021 09:37

Подання пропозицій:
26 трав. 2021 00:00 – 31 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
1 черв. 2021 14:08 – 1 черв. 2021 14:37
Період уточнень:
20 трав. 2021 15:54 – 26 трав. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22060310
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10002, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Льва Толстого, будинок 4а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мощенко Сергій Володимирович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380412431262
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капуста рання

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

270 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
2

Помідор свіжий

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
3

Огірок свіжий

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
4

Цибуля рання

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

120 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
5

Буряк ранній

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

120 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
6

Морква рання

Код ДК 021:2015: 03222000-3 Фрукти і горіхи

Кількість:

120 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
7

Слива

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

30 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а
8

Персик

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, Льва Толстого, 4а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 20 трав. 2021 15:54
Не вказано 1 черв. 2021 14:37
Електронний підпис 20 трав. 2021 15:57

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після пред'явлення Виконавцем рахунка на оплату товару (далі - рахунку) або накладних (видаткових, товарно-транспортних накладних) вартості фактично отриманого товару згідно з оформленими накладними, відповідно до умов даного договору по мірі надходження відповідних коштів, протягом 30 календарних днів з дня поставки з урахуванням вимог даного договору. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 530,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
185,30 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ярошинська Інна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380934908068 ЄДРПОУ:
2629614440

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 трав. 2021 15:01
Електронний підпис 26 трав. 2021 15:01
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00
Не вказано 26 трав. 2021 15:00

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 1 черв. 2021 17:54
Електронний підпис 1 черв. 2021 17:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 черв. 2021 09:36
Підписаний договір 11 черв. 2021 09:34

Пропозиція

12 980,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Колесник Світлана Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380939977499 ЄДРПОУ:
2583511701

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 28 трав. 2021 19:22
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Електронний підпис 28 трав. 2021 19:22
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20
Не вказано 28 трав. 2021 19:20

Пропозиція

13 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Наконечний Дмитро Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938426220 ЄДРПОУ:
3052805999

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 трав. 2021 09:54
Електронний підпис 27 трав. 2021 09:54
Не вказано 27 трав. 2021 09:53

Пропозиція

16 830,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Житомирський дошкільний навчальний заклад № 33

Вас може зацікавити

Ім'я:
Савчук Сергій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380676067816 ЄДРПОУ:
45083595

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 880,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Катерина Журій
E-mail: [email protected] Телефон: +380668854635 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08564529

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033
Ім'я:
Анжеліка Кукурік
E-mail: [email protected] Телефон: +380978148988 ЄДРПОУ:
08563369

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 375,00 грн без ПДВ

Дивитись