Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222000-3»

  • ID: UA-2026-09-04-003021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)

    Ім'я:
    Завалецька Іванна Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679544523 ЄДРПОУ:
    25667254
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 10:49

    Прийом пропозицій
    4 вер. 10:49 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    581 907,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 9 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)

    Ім'я:
    Рудик Юлія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983779258 ЄДРПОУ:
    26312524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:50

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    750 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 9 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-004857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)

    Ім'я:
    Стовбун Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
    25667165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:08

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 483 868,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 9 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (апельсини, банани, буряк, груша, капуста,огірки, кріп, лимон, морква, помідори, перець солодкий, корінь петрушки, петрушка, корінь селери, цибуля, часник, яблука, персик, слива)

    Ім'я:
    Курта Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684466971 ЄДРПОУ:
    20520836
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Груші; Помідор; Перець солодкий

    Ім'я:
    Ірина Соколовська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505676515 ЄДРПОУ:
    26240300
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи

    Ім'я:
    Наталія Москаленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937439936 ЄДРПОУ:
    34522534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свіжі овочі та фрукти

    Ім'я:
    Наталія Товстоног
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680931043 ЄДРПОУ:
    37887144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 890,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-002988-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі та фрукти

    Ім'я:
    Диман Наталя Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984029265 ЄДРПОУ:
    26232898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 122,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-000977-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи (капуста,морква,буряк,часник,огірки,помідори,лимони,банани,яблука,груші,сливи)

    Ім'я:
    Атємасова Валентина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671493008 ЄДРПОУ:
    23370679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    160 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-015119-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти

    Ім'я:
    Тетяна Водовіз
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502449943 ЄДРПОУ:
    08682810
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 040,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукти харчування ( овочі і фрукти)

    Ім'я:
    Сич Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987088018 ЄДРПОУ:
    44397136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 512,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свіжі овочі та фрукти

    Ім'я:
    Юлія Курдюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685409354 ЄДРПОУ:
    33335622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    125 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свіжі овочі та фрукти

    Ім'я:
    Олена Кисіль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937878910 ЄДРПОУ:
    33322278
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 370,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Яблуко. Вихідний реквізит до прем'єрної вистави "Стерви не плачуть!"

    Ім'я:
    Герасименко Юлія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677343711 ЄДРПОУ:
    02224867
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9,26 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-008547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи

    Ім'я:
    Воробій Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:
    +380512500069
    ЄДРПОУ:
    23623471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 243,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-004667-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    свіжі овочі та фрукти

    Ім'я:
    Оксана Кондрашина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509778782 ЄДРПОУ:
    26263352
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 070,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Абрикоси, персики код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

    Ім'я:
    Ігнатенко Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688144587 ЄДРПОУ:
    41832693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-006115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля ріпчаста, морква, буряк столовий, банани) (03220000-9) (ДК 021:2015)

    Ім'я:
    Алла Федик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997267639 ЄДРПОУ:
    04417547
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 244,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

    Ім'я:
    Ігнатенко Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688144587 ЄДРПОУ:
    41832693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, морква, буряк, петрушка, часник, огірки, помідори, кабачки, баклажани, перець солодкий, кавуни, дині, яблука, виноград)

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 415,85 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro