Турнікет триподний (код 35120000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Строк поставки товарів: не більше 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту укладення договору. Кількість товарів: 2 комп. (один комплект складається з: турнікет триподний – 1 одиниця; зчитувач для ідентифікаторів – 2 одиниці), більш детально у додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

95 100,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 7 квіт. 2021 17:48

до 13 квіт. 2021 09:30

Прийом пропозицій

з 14 квіт. 2021 09:30

до 22 квіт. 2021 09:30

Аукціон

з 23 квіт. 2021 13:15

до 23 квіт. 2021 13:42

Кваліфікація

з 23 квіт. 2021 13:42

до 30 квіт. 2021 10:50

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 квіт. 2021 09:30 – 22 квіт. 2021 09:30
Початок аукціону:
23 квіт. 2021 13:15 – 23 квіт. 2021 13:42
Період уточнень:
7 квіт. 2021 17:48 – 13 квіт. 2021 09:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39751280
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03035, Київська область, Київ, Місто Київ вулиця Василя Сурикова 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Панько Катерина Ігорівна
Володіння мовою:
Телефон:
0442463064
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Турнікет триподний (код 35120000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Код ДК 021:2015: 35121000-8 Охоронне обладнання

Кількість:

2 комп.

Період доставки:

до 21 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03035, Київська область, Київ, вул. Василя Сурикова, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 квіт. 2021 17:47
Електронний підпис 7 квіт. 2021 17:48
Не вказано 23 квіт. 2021 13:42
Не вказано 23 квіт. 2021 13:42
Не вказано 7 квіт. 2021 17:47

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Покупець проводить оплату вартості товару, поставленого на підставі видаткових накладних і рахунків постачальника, в строк протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту поставки товару покупцю, за умови надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок покупця у 2021 році. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку покупця бюджетного фінансування, призначеного на оплату товару, покупець проводить оплату поставленого товару протягом 10 (десяти) робочих днів з дня надходження бюджетного фінансування відповідних видатків на рахунок покупця. Оплата товару здійснюється шляхом безготівкового перерахунку коштів на розрахунковий рахунок постачальника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
95 100,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
475,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Кирило Стахов
E-mail: [email protected] Телефон: 0954332423 ЄДРПОУ:
38088364
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 квіт. 2021 11:22
Цінова пропозиція 16 квіт. 2021 11:19
Електронний підпис 16 квіт. 2021 11:22
Цінова пропозиція 16 квіт. 2021 11:19
Цінова пропозиція 16 квіт. 2021 11:19
Цінова пропозиція 16 квіт. 2021 11:19
Цінова пропозиція 16 квіт. 2021 11:19
Цінова пропозиція 16 квіт. 2021 11:19

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 квіт. 2021 10:46
Електронний підпис 30 квіт. 2021 10:46

Пропозиція

84 990,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Владислав Чулков
E-mail: [email protected] Телефон: +380991500909,+380961500909,+380577382390,+380501442443,+380964121130 ЄДРПОУ:
25612046

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 квіт. 2021 13:00
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59
Електронний підпис 16 квіт. 2021 13:00
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59
Не вказано 16 квіт. 2021 12:59

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 квіт. 2021 10:49
Електронний підпис 30 квіт. 2021 10:49

Пропозиція

91 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Івушкин Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380503286865 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24744432

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Електронний підпис 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09
Технічні специфікації 21 квіт. 2021 14:09

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 квіт. 2021 10:50
Не вказано 30 квіт. 2021 10:50

Пропозиція

95 061,31 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національне антикорупційне бюро України

Вас може зацікавити

Обладнання для системи контролю та управління доступом
Обладнання для системи контролю та управління доступом
Ім'я:
Алла Бабій
E-mail: [email protected] Телефон: +380972956598 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38662200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 083,33 грн без ПДВ

Дивитись