Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «35121000-8»
-
ID: UA-2026-08-28-010218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (двопрохідний повноростовий електромеханічний турнікет в комплекті)
Оголошено28 серп. 16:13
Прийом пропозицій28 серп. 16:13 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-003232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндикаторні пломби затяжні для опломбування контейнерів - 35121500-3
Оголошено27 серп. 11:05
Прийом пропозицій27 серп. 11:05 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-24-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони Картка ідентифікатор
Оголошено24 серп. 15:45
Прийом пропозицій24 серп. 15:45 – 6 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-09-02-004982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу системи тривожнох охоронної сигналізації
Очікувана вартість10 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для облаштування контролю доступу(системи охоронної сигналізації)
Очікувана вартість22 185,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Очікувана вартість3 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломби номерні затяжки ДК 021:2015:35120000-1
Очікувана вартість6 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало бокове код ДК 021:2015:35121800-6 Оглядові дзеркала безпеки
Очікувана вартість8 795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломба номерна пластикова
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання та матеріали відеоспостереження
Очікувана вартість48 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 – Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено26 серп. 08:41
Прийом пропозицій26 серп. 08:41 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-006201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСповіщувач ємнісний СЄ-2, контролер СОЄ
Оголошено24 серп. 14:05
Прийом пропозицій24 серп. 14:05 – 1 вер. 15:00Очікувана вартість475 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-000476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади до охоронної сигналізації
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломба пл Гарант
Ім'я:Жидецька Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532553025 Факс:+380532553025ЄДРПОУ:31728762Очікувана вартість426,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиригельний замок для системи контролю доступу
Очікувана вартість4 284,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями35120000-1 – Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено14 серп. 16:54
Прийом пропозицій14 серп. 16:54 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидзеркало для автомобіля
Ім'я:Демчишина Інна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382622134 Факс:+380382622134ЄДРПОУ:43940247Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми охороної сигналізації
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 :35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Пломба свинцева діам.10)
Очікувана вартість873,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема сигналізації з встановленням та монтажем в приміщенні Центр надання адміністративних та соціальних послуг Чернігівська область м. Батурин, вул. Кооперативна, 9, за ДК 021:2015: 35121700-5 -системи охоронної сигналізації
Ім'я:Бридько Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988310894 Факс:+380463548333ЄДРПОУ:04412354Очікувана вартість30 953,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro