ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів (кран-маніпулятор на трактор або еквівалент, де Кран маніпулятор SL-2000 - еквівалент кран-маніпулятор на трактор)

Згідно п.1 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України "Про публічні закупівлі", у разі: якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Посилання на двічі відмінені спрощені закупівлі через вітсутність учасників за предметом закупівлі: ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів (кран-маніпулятор на трактор або еквівалент): ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-02-09-011029-а Дата формування звіту: 18 лютого 2021 ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-02-19-009099-b Дата формування звіту: 02 березня 2021 Від ТОВ «АГРОКУБ» замовником отримано документацію на закупівлю за предметом закупівлі: ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів (кран-маніпулятор на трактор або еквівалент), де Кран маніпулятор SL-2000 еквівалент кран-маніпулятор на трактор, а також документацію на підтвердження відповідності предмета закупівлі, його технічних та якісних характеристик визначених замовником в оголошенні про спрощену закупівлю, а також відповідності ТОВ «АГРОКУБ» вимогам до учасника, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Таким чином, згідно п.1 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі", закупівля за предметом закупівлі: ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів (кран-маніпулятор на трактор або еквівалент) здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не відрізняються від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю.

Очікувана вартість

131 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00496662
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49027, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, буд. 14
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Чуприна
Володіння мовою:
Телефон:
+380563710827
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кран маніпулятор SL-2000

Код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

25 бер. 2021 – 31 бер. 2021

Місце доставки:

Україна, 52460, Дніпропетровська область, Солонянський р-н, сел. Василівка, Друге відділення ДУ ІЗК НААН

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 бер. 2021 17:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
131 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кінзерський О.М.
Телефон: +380992708111 ЄДРПОУ:
41408616

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 бер. 2021 17:13
Підписаний договір 29 бер. 2021 17:13

Пропозиція

131 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа Інститут зернових культур Національної академії аграрних наук України

Вас може зацікавити

запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Сокирянського надлісництва)
запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Сокирянського надлісництва)
Ім'я:
Костюк Анна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380372541881 ЄДРПОУ:
45495765

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

118 775,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана ВЕЛИЧКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
03351970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

197 203,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана ВЕЛИЧКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
03351970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

132 022,22 грн без ПДВ

Дивитись