Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34390000-7»

  • ID: UA-2026-09-04-007679-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    запасні частини до тракторів (Код за ДК 021:2015- 34390000-7 Приладдя до тракторів)

    Ім'я:
    Шибеко Євген Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442800391 ЄДРПОУ:
    03359115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:40

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:40 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    555 786,97 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-003972-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Відвал метелик ДК 021:2015: 34390000-7 — Приладдя до тракторів

    Ім'я:
    Зленко Роман Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445251909 ЄДРПОУ:
    32375554
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 11:12

    Прийом пропозицій
    4 вер. 11:12 – 21 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    410 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 11 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-009966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до тракторів в асортименті

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:00

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:00 – 21 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    90 654,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 13 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-001922-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до тракторів в асортименті

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:04

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:04 – 21 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    339 020,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 13 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012775-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навісне обладнання до трактора KATA КВ904

    Ім'я:
    Марчук Анастасія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673817717 ЄДРПОУ:
    34966254
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:55

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:55 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 214 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 9 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до тракторної техніки

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:35

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:35 – 18 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 812 282,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 13 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до тракторів для Кременецького надлісництва

    Ім'я:
    Яцимон Євген Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982310409 ЄДРПОУ:
    45495765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:35

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:35 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    8 003 723,25 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 9 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Обрізувач дерев на телескопічний навантажувач JCB 540V140 з ріжучою шириною не менше 1,8 м.

    Ім'я:
    Рощук Андрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380930439533 ЄДРПОУ:
    26632223
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:22

    Прийом пропозицій
    7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    410 000,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частин до тракторів марки МТЗ 82 для Сокирянського надлісництва.

    Ім'я:
    Яцимон Євген Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982310409 ЄДРПОУ:
    45495765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:32 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    5 449 163,15 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Сокирянського надлісництва)

    Ім'я:
    Костюк Анна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380372541881 ЄДРПОУ:
    45495765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:09 – 5 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    118 775,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    щітки дорожні навісні

    Ім'я:
    Світлана ВЕЛИЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
    03351970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:48 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    197 203,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    відвали передні посилені

    Ім'я:
    Світлана ВЕЛИЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
    03351970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:16

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:16 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    132 022,22 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 34390000-7 по ДК 021:2015 – Приладдя до тракторів (Нависне обладнання до трактору): лот 1 - 34390000-7 Приладдя до тракторів (Відвал снігоочисний); лот 2 - 34390000-7 Приладдя до тракторів (Щітка дорожня навісна); лот 3 - 34390000-7 Приладдя до тракторів (Розкидач піску, солі); … лот 4 - 34390000-7 Приладдя до тракторів (Косарка роторна). РПЗ-9.415.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:58

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:58 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    391 779,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 11 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    34390000-7 Приладдя до тракторів

    Ім'я:
    Тетяна Тесляк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988218632 ЄДРПОУ:
    02547530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 148,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008765-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Корпус термостата МТЗ-100 в сборі с термостатом

    Ім'я:
    Анатолій Шкімбов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974782314 ЄДРПОУ:
    03189127
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 199,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Приладдя до трактора (сережка навіски, розкос навіски)

    Ім'я:
    Зоя Фурманець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365420077 ЄДРПОУ:
    03189280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    3439 Приладдя до тракторів

    Ім'я:
    Омельчук Владислав Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380337421359 ЄДРПОУ:
    03339294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 904,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-000264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Приладдя до тракторів

    Ім'я:
    Філімоненко Олексій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт:
    https://ovidiopol-selrada.od.gov.ua/?p=19121
    ЄДРПОУ:
    32266160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    896,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-011721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ремінь ГРМТ4,ролік ГРМТ4

    Ім'я:
    Качемба Мирослава Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683040722 ЄДРПОУ:
    36084902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Приладдя до тракторів

    Ім'я:
    Філімоненко Олексій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт:
    https://ovidiopol-selrada.od.gov.ua/?p=19121
    ЄДРПОУ:
    32266160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 686,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro