ДК 021:2015:03310000-5 Риба, ракоподібні та продукція водного господарства (Хек тушка заморожена код за ДК 021:2015:03311230-3)
Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту 1 частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Хек тушка заморожена код за ДК 021:2015:03311230-3
Код ДК 021:2015:
03310000-5 Риба, ракоподібні та продукція водного господарства
|
Кількість: 3 138 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 бер. 2021 14:25 | |
| Не вказано | 11 бер. 2021 11:52 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 бер. 2021 16:15 | |
| Не вказано | 11 бер. 2021 14:59 | |
| Не вказано | 11 бер. 2021 14:59 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 бер. 2021 13:12 | |
| Підписаний договір | 22 бер. 2021 12:22 |
Пропозиція
207 108,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту