Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03310000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-005282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 03310000-5 - Риба, ракоподібні та продукція водного господарства
Ім'я:Шатонська Мар'яна Мар'янівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324751581 Факс:+380324751581ЄДРПОУ:33086713Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба свіжа
Ім'я:Радванський Юрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380474020118 ЄДРПОУ:03189825Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба, ракоподібні та продукція водного господарства (Риба свіжа Товстолоб), код ДК 021:2015-03310000-5 Риба, ракоподібні та продукція водного господарства
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХек
Очікувана вартість875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба, ракоподібні та продукція водного господарства
Очікувана вартість16 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста морська маринована
Очікувана вартість7 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихітозан водорозчинний
Очікувана вартість351,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба
Очікувана вартість13 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба хек
Ім'я:Смеричинська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380668447204 ЄДРПОУ:36642931Очікувана вартість1 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба хек
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОселедець ваговий
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПродукти харчування (Капуста морська)
Оголошено19 серп. 15:56
Прийом пропозицій19 серп. 15:56 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-005881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання заходів Програми розвитку рибного господарства водойм Черкаської області та поліпшення їх екологічного стану на 2023-2028 роки щодо зариблення Кременчуцького водосховища цінними видами риб (рослиноїдними видами риб)
Оголошено17 серп. 13:34
Прийом пропозицій17 серп. 13:34 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-005036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (риба)
Очікувана вартість3 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороп
Очікувана вартість335,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системириба
Ім'я:Михайлишин Галина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347436301 Факс:+380347436301ЄДРПОУ:01993186Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле хека
Очікувана вартість2 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 03310000-5 - Риба, ракоподібні та продукція водного господарства (капуста морська)
Оголошено11 серп. 22:16
Прийом пропозицій11 серп. 22:16 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорадо
Очікувана вартість835,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro