«Квасоля, повидло, томатна паста, огірки мариновані - 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі (Основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)»
Єдиним критерієм оцінки є ціна. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону - 1 % очікуваної вартості закупівлі.
Всі документи, що мають відношення до пропозиції Учасника, складаються українською мовою.
Документи та довідки,
з 4 бер. 2021 14:00
до 12 бер. 2021 00:00
з 15 бер. 2021 00:00
до 18 бер. 2021 00:00
з 18 бер. 2021 00:04
до 24 бер. 2021 09:26
з 24 бер. 2021 09:26
до 2 квіт. 2021 16:16
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Квасоля
Код ДК 021:2015:
15331131-4 Оброблена квасоля
|
Кількість: 299 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 90615, Закарпатська область, Заклади дошкільної освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту, Великобичківськоі селищної ради |
| 2 |
Повидло
Код ДК 021:2015:
15332290-3 Джеми
|
Кількість: 495 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 90615, Закарпатська область, Заклади дошкільної освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту, Великобичківськоі селищної ради |
| 3 |
Томатна паста
Код ДК 021:2015:
15331428-3 Томатний соус
|
Кількість: 142 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 90615, Закарпатська область, Заклади дошкільної освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту, Великобичківськоі селищної ради |
| 4 |
Огірки мариновані
Код ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
|
Кількість: 379 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 90615, Закарпатська область, Заклади дошкільної освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту, Великобичківськоі селищної ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 бер. 2021 14:03 | |
| Не вказано | 4 бер. 2021 14:00 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 15 бер. 2021 11:50 |
| Цінова пропозиція | 15 бер. 2021 11:48 | |
| Електронний підпис | 15 бер. 2021 11:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 бер. 2021 09:26 | |
| Протокол розгляду | 23 бер. 2021 18:25 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 2 квіт. 2021 16:16 | |
| Підписаний договір | 2 квіт. 2021 16:08 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОБИЧКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
40 828,00 грн без ПДВ
Дивитись59 361,17 грн без ПДВ
Дивитись77 725,00 грн без ПДВ
Дивитись