Послуги з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і обладнання систем диспетчеризації та операторного обслуговування (диспетчерського контролю) інженерного обладнання (ДК 021:2015 – 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів)

Послуги з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і обладнання систем диспетчеризації та операторного обслуговування (диспетчерського контролю) інженерного обладнання (ДК 021:2015 – 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів). Детально викладено в Оголошенні та Вимогах до предмета закупівлі

Очікувана вартість

61 999,34 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 10 лют. 2021 18:02

до 16 лют. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 16 лют. 2021 00:00

до 23 лют. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 лют. 2021 00:00 – 23 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
10 лют. 2021 18:02 – 16 лют. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Допущена помилка у Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а саме не правильне зазначення найменування, типу та основних параметрів ліфтів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 лют. 2021 10:41
Електронний підпис 12 лют. 2021 10:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20124750
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 43027, Волинська область, місто Луцьк, МАЙДАН КИЇВСЬКИЙ, будинок 9
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юрій Олександрович Волчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380332778270
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного обслуговування та ремонту ліфтів і обладнання систем диспетчеризації та операторного обслуговування (диспетчерського контролю) інженерного обладнання

Код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 43027, Волинська область, м. Луцьк, майдан Київський,9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 лют. 2021 18:03
Не вказано 10 лют. 2021 18:03
Електронний підпис 10 лют. 2021 18:03

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за надані послуги здійснюються протягом семи днів з дня підписання акта приймання і здачі наданих послуг з технічного обслуговування і ремонту ліфтів. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціновий критерій 100%. Послуги повинні відповідати характеристикам, які наведені у Оголошенні та Вимог до предмета закупівлі.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
61 999,34 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
310,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ БУДИНКОМ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шпиця Юлія Вадимівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322757723 ЄДРПОУ:
02010793

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (Технічне обслуговування пасажирського ліфта для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
ДК 021:2015 код 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (Технічне обслуговування пасажирського ліфта для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Ім'я:
Андрій МУХІН
E-mail: [email protected] Телефон: 380504867544 ЄДРПОУ:
20588716
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

116 666,67 грн без ПДВ

Дивитись