Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50750000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-012996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи,
5 в м. Харкові, код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів Оголошено3 вер. 16:30
Прийом пропозицій3 вер. 16:30 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-007745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (поточний ремонт лікарняного ліфта по заміні тягових канатів та КТШ)
Оголошено24 серп. 15:18
Прийом пропозицій24 серп. 15:18 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2019-02-07-000833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги з технічного обслуговування ліфтів
Оголошено7 лют. 2019 15:42
Прийом пропозицій7 лют. 2019 15:42 – 22 лют. 2019 16:00 -
ID: UA-2026-09-05-000038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по технічному обслуговуванню і поточному ремонту підйомника
Очікувана вартість10 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Очікувана вартість2 858,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування і ремонту ліфтів за кодом ДК 021:2015:50750000-7 «Послуги з технічного обслуговування ліфтів»
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування та ремонт ліфтів (6 шт)
Очікувана вартість64 399,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання ремонтно-налагоджувальних робіт пасажирського ліфта П-320/9 зуп. за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 3 (Гуртожиток №3)
Очікувана вартість59 347,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування ліфтів
Очікувана вартість55 046,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування ліфтів
Очікувана вартість33 970,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (ремонт частин ліфтових електродвигунів)
Очікувана вартість98 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у житловому фонді, а саме: "Послуги з поточного ремонту ліфта за адресою: вул. Шевченка, 73, п.1 у м. Полтава"
Очікувана вартість73 382,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у житловому фонді, а саме: "Послуги з поточного ремонту ліфта за адресою: вул. Огнівська, 8, п.1 у м. Полтава"
Очікувана вартість121 095,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (Послуги з проведення експертного обстеження (технічного діагностування) пасажирських (вантажни) ліфтів, №990, електровимірювальні роботи на пасажирських, вантажних та малих вантажних ліфтах, №990)
Очікувана вартість10 272,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування ліфтів
Ім'я:Ковальський Іван ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380459846826 ЄДРПОУ:01994451Очікувана вартість7 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт ліфта з заміною двигуна
Очікувана вартість64 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту ліфта реєстраційний № 35002, вантажопідйомністю 400 кг в гуртожитку № 20 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою : м. Київ, вул. Іллєнка, 36
Очікувана вартість51 598,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту пасажирського ліфта вантажопідйомністю 500 кг реєстраційний № 7579, за адресою: місто Київ, проспект Берестейський, 57, (код ДК: 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (послуги з ремонту ліфтів)).
Очікувана вартість79 873,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкспертне обстеження ліфтів
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro