34390000-7 Приладдя до тракторів
34390000-7 Приладдя до тракторів
з 10 лют. 2021 14:01
до 17 лют. 2021 16:00
з 17 лют. 2021 16:00
до 24 лют. 2021 16:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Згідно п.17 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: було виявлено помилку при публікації плану закупівлі та оголошення про проведення закупівлі , а саме не вірно зазначено кількість зірка натяжителя ланцюга на стрілу Урал- 33 у кількості 201 шт. .
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 лют. 2021 10:21 | |
| Електронний підпис | 11 лют. 2021 10:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Стріла на траншейний екскаватор Урал- 33, ЭЦУ- 150, ЭТЦ- 165
Код ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, вул. Погранична,161, м. Миколаїв, вул. Погранична,161 |
| 2 |
Зубок типу ЗН-3
Код ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
|
Кількість: 300 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, вул. Погранична,161, м. Миколаїв, вул. Погранична,161 |
| 3 |
Пристрий для натяжіння цепи Урал-33
Код ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, вул. Погранична,161, м. Миколаїв, вул. Погранична,161 |
| 4 |
Ланцюг пластинчатий УРАЛ- 33
Код ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, вул. Погранична,161, м. Миколаїв, вул. Погранична,161 |
| 5 |
Зірочка ведуча "Урал - 33″
Код ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, вул. Погранична,161, м. Миколаїв, вул. Погранична,161 |
| 6 |
Зірка натяжителя ланцюга на стрілу Урал- 33
Код ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
|
Кількість: 201 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 54055, Миколаївська область, вул. Погранична,161, м. Миколаїв, вул. Погранична,161 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 10 лют. 2021 14:01 | |
| Електронний підпис | 10 лют. 2021 14:01 | |
| Проєкт договору | 10 лют. 2021 14:01 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"Вас може зацікавити
391 779,90 грн без ПДВ
Дивитись410 000,00 грн без ПДВ
Дивитись665 833,33 грн без ПДВ
Дивитись